dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Javi kad se udaš

#1557 od 05.04.2015 : Svaštara
SMS prepiska: • Jesi li za seks? • Sada? Nema šanse! Vodićemo ljubav tek posle venčanja. • Ok, javi kad se udaš!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#314 od 07.08.2013 : Svaštara
U toku venčanja, sveštenik čita: • Ko ima bilo šta protiv ovog braka, neka kaže sad ili neka zauvek ćuti! Javlja se tihi glasić: • Imam ja ... A sveštenik će: • Ćuti tu, ti si mladoženja!
#2332 od 04.01.2016 : Svaštara
Dolazi kupac u zlataru: • Dobar dan! Želeo bih da kupim poklon jednoj dami. Zlatar: • Samo izvolite, ... a da li je to za Vašu suprugu ili želite nešto skuplje?
#2988 od 06.03.2017 : Babe
Razgovaraju dve gluve babe: • Je li, a koji je danas dan, je l‘ četvrtak? • Ma jok, bre, danas je četvrtak. • A što sam ja sve mislila da je danas četvrtak?
#3317 od 02.03.2019 : Studenti
Bio student Crnogorac na nekoj sahrani pa onako usput čita natpise na spomenicima: dipl. inž. taj i taj, dipl. ekonomista taj i taj, dipl. pravnik taj i taj. Posle nekog vremena, sav tužan, kaže prijatelju do sebe: • A, kad ja umrem, meni će pisati: Uhvatio uslov za treću godinu!
#174 od 19.03.2013 : Crni humor
• Mama mi se preudala i novi tata me uči da plivam. • Stvarno? Pa, kako se snalaziš? • Odlično! Već sam naučio da se sam izvučem iz džaka ...
#1778 od 12.06.2015 : Međunarodni
Hvali se Amerikanac Bosancu kako njegova država stalno napreduje, kako se kod njih sve bolje i bolje živi, pa kaže: • Evo već sutra mi ćemo živeti bolje nego danas. A Bosanac mu odgovara: • Nije to ništa, mi već danas živimo bolje nego što ćemo živeti sutra!
#3382 od 08.06.2020 : Pitalice
Što imaju zajedničko apstinencija i ekonomska kriza? • I jedna i druga nakon dužeg trajanja jačaju desnicu.
#2256 od 30.11.2015 : Perica
Učitelja, koji je sedeo pored peći, deca pitala razne stvari. Njemu dosadilo pa im kaže: • Kad hoćete nešto da mi kažete prvo u sebi izbrojte do 100. Mali Perica to ozbiljno shvatio. Učitelj ga vide kako miče usnama i pita ga šta mu je? A Perica će: • ..., 97, 98, 99, 100, učitelju gori Vam kaput.
#3411 od 27.12.2023 : Aforizmi i grafiti
U mojoj familiji ja sam duhovni vođa, ... šta god da predložim, oni se krste!
#233 od 16.04.2013 : Mujo i Haso
Mujo i Haso u zatvoru služe kaznu. Mujo slučajno nađe neki flomaster i počne da crta, a Haso će na to: • Mujo, nemoj da šaraš po zidovima, isteraće nas!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo