dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kako te nije sramota

#1040 od 07.01.2015 : Životinje
Prolazi zeka šumom i puši cigaretu. Sretne ga krava, pa mu kaže: • Kako te nije sramota? Tako mali, a već pušiš?! Na to će zeka: • Ko si ti da mi to kažeš? Pogledaj se! Krava ga iznenađeno pita: • Šta mi fali? A zeka odgovori: • Pogledaj se kolika si, a ne nosiš grudnjak!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2512 od 29.03.2016 : Mujo i Haso
Na gradilištu viče Mujo: • Bolan, Haso, je l' u tebe metar? • Ma jok, samo 15 santimetara!
#2564 od 07.05.2016 : Bračni
Razgovaraju dva prijatelja: • Moja žena zna da kuva, ali neće! • Ćuti, ti si još i dobro prošao, moja ne zna da kuva, ali hoće - razočarano će drugi.
#253 od 08.06.2013 : Piroćanci
Izveo Piroćanac devojku u grad i prođu pored pekare. Devojka reče: • Kako ovde lepo miriše! • Hoćeš da prođemo još jednom? - upita Piroćanac.
#222 od 02.04.2013 : Doktori
Dolazi zgodna plavuša kod doktora, smesti se u stolicu i kaže: • Doktore, imam problem, kad neko zapali cigaretu, ja odmah poželim seks i ne mogu da odolim! Doktor će: • Hmm, težak slučaj, težak slučaj ... – i zapali jednu.
#1863 od 07.07.2015 : Pitalice
U čemu je razlika između pite i tašte? • Pita je dobra kad je vruća, a tašta kad se ohladi.
#565 od 08.11.2014 : Životinje
Sa kim životinje idu na godišnji odmor? • Lav ide sam. • Tigar povede ljubavnicu. • Majmun ide sa ženom. • A magarac povede još i taštu.
#3330 od 14.04.2019 : Babe
Ulazi deda sa babom u apoteku i kaže apotekarki: • Molim vas dajte mi jedan Durex. Baba ga munu od pozadi: • Nije Durex, ... Fervex!
#2798 od 09.10.2016 : Cigani
Mile stavio status na FB: • Kupio sam nov bicikl! Ciga komentariše: • Kradem!
#1110 od 16.01.2015 : Studenti
Profesor objašnjava studentima osnove obdukcije: • Glavne su dve stvari. Prva je da pobedite gađenje i odvratnost - pazite sada. Profesor gurne prst u bulju lešu koji je ležao na stolu, izvadi ga i poliže ... • Hajde sada svi vi ponovite ovo. Prebledeli studenti svi ponove ovu radnju, stave lešu prst, pa polizu isti, jedva se uzdržavajući da ne se ne ispovraćaju. Profesor tada nastavi sa predavanjem: • Druga, isto tako važna stvar je koncentracija i pomno praćenje predavanja. Ja sam u analni otvor gurnuo kažiprst a polizao srednji prst. Dakle, dobro pazite ...
#201 od 24.03.2013 : Babe
Klinac pita babu: • Bako, reci mi, gde je tata? Baba odgovara: • U kupatilu je. Ima problema sa triperom i ne može da pronađe rastvor! Tata dobacuje iz kupatila: • Daj kevo, ne plaši mi dete. Imam problema sa tviterom i ne mogu da pronađem pasvord!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo