dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kako mi to radimo

#2871 od 07.12.2016 : Životinje
Otišli zec i zečica u cirkus. Gledaju oni mađioničara kako izvodi trik, izvlači iz šešira jednog malog zeca, pa drugog, pa trećeg, ... Tek će na to zečica zecu: • Nije loše, ali meni se više sviđa kako mi to radimo!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#298 od 26.06.2013 : Policajci
Idu dva pandura na posao i jedan pita drugog: • Hoćemo li autobusom ili ćemo peške? Tek će drugi: • Šta pre naiđe.
#2519 od 03.04.2016 : Cigani
Ciganka Mara obukla novu suknju a drugarica je pita: • Gde si je kupila? • Kupila sam je na popust. • Kako? • Jednoj prodavačici popustila pažnja!
#494 od 19.09.2014 : Plavuše
Prolazi plavuša ulicom i naiđe na nekog simpatičnog brku: • Jao, što su vam divni brkovi! Mogu li da dobijem jednu dlaku za uspomenu? - upita ona. Brka stavi ruku u gaće i iščupa dlaku. Plavuša će iznenađeno: • Gospodine, pa ja sam tražila dlaku iz brkova, a ne iz gaća! • E, mlada damo - reče brka - roba se nikad ne vadi iz izloga nego iz magacina!
#188 od 20.03.2013 : Babe
Jedna baka na blagajni supermarketa na redu je da plati. Iza nje u redu stoji jedna mlađa žena sa nestašnim sinom. Sin stalno gura majčina kolica koja već nekoliko puta udaraju baku po nogama. Baka se okrene prema malom i zamoli ga da prestane da je udara. Pošto je mali nastavio, baka se okreće njegovoj majci i kaže: • Zar ne možete reći vašem sinu da me ne udara? Mlada gospođa, bez uzbuđenja - hladno odgovara: • Ne! Moja metoda vaspitanja mu dozvoljava slobodu da radi šta god želi, sve dok do njegove svesti ne dođe da to što radi drugima nije ispravno. Naučno je dokazano da je ta metoda daleko efikasnija! U redu iza žene sa detetom stoji jedan čovek od nekih 30-ak godina, koji sve to pažljivo sluša, a u ruci drži teglu sa marmeladom. Kad je majka završila svoje objašnjenje vaspitanja, on otvori teglu i mirno istrese marmeladu mladoj dami na glavu. Sva besna, van sebe, žena se okrene mladiću, a on mirno reče: • Znate, gospođo, ja sam vaspitan slobodno, baš na isti način kao i vaš sin, i - evo, vidite rezultat! Starica se veselo okrene blagajnici i kaže: • Molim vas, stavite ovu teglu marmelade na moj račun!
#3337 od 10.07.2019 : Pitalice
Zašto Italijani ne prave roštilj? • Zato što im špageti propadaju između žica.
#166 od 17.03.2013 : Životinje
Kaže jedna crna mačka drugoj: • Danas će sigurno da me snađe neki maler. • Kako znaš? • Ma jutros mi jedan crnac prešao put.
#1175 od 29.01.2015 : Plavuše
Dve plavuše pričaju o svom prvom seksualnom iskustvu. Prva se pohvali: • Ja sam svoj prvi seks imala sa četrnaest. Druga plavuša će zgranuto: • A ja sam svoj prvi seks imala samo sa trojicom!
#2496 od 27.03.2016 : Cigani
Kako Ciga organizuje orgije? • Mirno u krugu porodice!
#3377 od 25.02.2020 : Aforizmi i grafiti
Da bi žena nabacila perje, prvo mora nekoga da očerupa!
#1921 od 22.07.2015 : Svaštara
Negde na moru prilazi čovek spasiocu: • Izvinite, ima li ovde morskih zvezda, rakova, ježeva? • Ne bojte se, slobodno uđite u vodu, nema ničega. Sve je to pojeo morski pas.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo