pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zar i ti sine brate

#2136 od 30.10.2015 : Zemunci
Cezar: • Zar i ti sine Brute? Zemunac: • Zar i ti sine brate?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3055 od 20.08.2017 : Aforizmi i grafiti
Kada mi je dosadno, ja perem prozore ... baš me briga šta drugi ljudi u autobusu misle!
#2639 od 22.06.2016 : Svaštara
Sigurnosni pojas u autu: Kod muškarca: / Kod žene: % Kod starlete: O/O
#1234 od 06.02.2015 : Životinje
Krenuli lovci u poteru za slonom i uhvate ga u mrežu. Sve to posmatrao miš, došunja se do slona i kaže mu: • Oslobodiću te pod jednim uslovom, da mi daš da te jebem. Slon prihvati. Miš pregrize mrežu, pobegnu obojica u žbun i baci se miš na posao. Sve to posmatra jedan majmun sa grane i zgadi mu se život, uzme kokosov orah i pogodi slona u glavu, a slon od bola ispusti krik! Tek će miš: • Toooo, toooo, primi ga celog!
#487 od 19.09.2014 : Crni humor
Zašto nisu kremirali Đinđića? • Zato što bi ga Čeda ušmrkao.
#3015 od 02.04.2017 : Svaštara
Anketa, negde na ulici: • Da li očekujete bolji život u 2017-oj godini? • Da! Sigurno će da puste na RTS-u.
#2229 od 24.11.2015 : Bračni
• Tata, kad sam bio mali, sećam se da kada se ti i mama posvađate uveče, lete tanjiri, šerpe, ... a ujutru oboje cvrkućete. Sad po 3 mesece ne progovarate ni reč posle svađe? • E sine, pre neku godinu, obesio se onaj što nas je mirio ...
#2796 od 08.10.2016 : Životinje
Došlo prase da se učlani u SDA: • Pa dobro prase, šta je tebi, gdje ti možeš da se učlanis u muslimansku stranku, jesi li normalno? • Da, da, naravno da hoću, jer samo vi ne koljete prasiće.
#720 od 25.11.2014 : Doktori
Došao pacijent kod doktorke i žali se: • Doktorko evo već dva meseca meni stoji ukrućen, sramota me u radnji, u busu, na ulici, ... šta mi možete dati? • Za početak, stan i hranu!
#849 od 12.12.2014 : Svaštara
Mladić razgovara telefonom sa svojom devojkom: • Ljubavi, kako te samo volim! Za tebe bih preplivao okean, popeo se na vrh Himalaja, ma ... • Dragi, kako si ti sladak, ‘ajde dođi do mene, sama sam. • Jao, nemoj večeras, pada neka dosadna kišica!
#1040 od 07.01.2015 : Životinje
Prolazi zeka šumom i puši cigaretu. Sretne ga krava, pa mu kaže: • Kako te nije sramota? Tako mali, a već pušiš?! Na to će zeka: • Ko si ti da mi to kažeš? Pogledaj se! Krava ga iznenađeno pita: • Šta mi fali? A zeka odgovori: • Pogledaj se kolika si, a ne nosiš grudnjak!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo