pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zovem iz Banke

#3358 od 12.11.2019 : Svaštara
Negde u Srbiji ... zvoni telefon, čovek se javlja: • Dobar dan, zovem iz Banke. Da li neko u vašoj porodici koristi našu uslugu? • Koristim ja. Kada prolazim pored Banke, ogledam se u izlog!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1786 od 16.06.2015 : Lala i Sosa
Pita Sosa Lalu: • Lalo, šta ti se više dopada – ajfon ili ajped? Lala odgovara: • Meni se najviše dopada ajvar!
#1818 od 26.06.2015 : Bračni
Dođu muž i žena kod bračnog savetnika, i pita ih on: • Kada ste poslednji put vodili ljubav? Na to će muž: • Ja juče.
#2283 od 10.12.2015 : Perica
Perica: • Tata, gori jelka! Tata: • Sine, ne kaže se gori jelka, već sija jelka! Perica: • Tata, sijaju zavese!
#204 od 24.03.2013 : Pitalice
Šta se raspada brže od Yugo automobila? • Zemlja u kojoj se proizvodio.
#1283 od 16.02.2015 : Bračni
• Koliko si platila tu biljku? - pita muž ženu. • Dvadeset eura - kaže ona. • A kakva je to biljka? • To je biljka iz porodice kaktusa. • E pa, da si je smesta vratila toj porodici!
#571 od 09.11.2014 : Perica
Na času engleskog pismeni zadatak. Perica vadi neku hartijicu, a profesor uzvikne: • Daj taj papir, uhvatio sam te! Ovaj mu da papir i nasmeje se: • Prazan je – 1 : 0 za mene! Svi se smeju, a profesor otvara dnevnik, upisuje mu keca i kaže: • Sad je 1 : 1.
#1582 od 10.04.2015 : Svaštara
Dečji biseri: • Ne znam koliko imam godina. To se stalno menja. • Tata je odrastao na selu. On je kravu video uživo! • Jako sam se uplašio kad se mama razbolela. Pomislio sam da će tata da nam kuva. • Ja se ne svađam s roditeljima. Nisu moj nivo. • Kad se mama posvađala sa tatom, prvi put sam video leteće tanjire. • Životno osiguranje je novac koji dobije onaj ko preživi smrtni slučaj. • Usvajanje je bolja mogućnost. Tako roditelji mogu sami da izaberu svoje dete i ne moraju da prihvate baš ono koje su dobili. • Krave ne smeju brzo da trče, da ne bi prosule mleko. • Crvi ne grizu jer imaju rep i napred i nazad. • Breskva je kao jabuka sa tepihom. • Proleće je prvo godišnje doba. U proleće kokoške nose jaja, a seljaci krompir. • Psi obično vole vodu. Neki čak toliko, da u njoj i žive. To su morski psi. • Sve ribe nose jaja. Ruske čak kavijar. • Zoološki vrt je super. Tamo možemo da vidimo životinje koje i ne postoje. • Nisam kršten, ali sam zato vakcinisan.
#600 od 10.11.2014 : Životinje
Slavila lija rođendan, pa pozvala sve životinje. Zeka se napio, a lija mu kaže: • Odvešću te ja kući pošto nemaš auto. Nabaci ona zeca na rep i odveze ga kući. Sledeće nedelje zeka slavio rođendan, pa pozvao sve životinje. Lija se napila, a zeka joj kaže: • Ja bih te odvezao kući, ali moj rep je mali i mekan, pa ću ti ipak naručiti taksi. Naravoučenije: • Ako ti je mali i mekan – kupi auto!
#234 od 16.04.2013 : Policajci
Razgovaraju dva policajca i pita jedan drugog: • Ge si ti rođen? • Kod kuće, a ti? • Ja sam u bolnici. • A što, šta ti je bilo?
#2619 od 07.06.2016 : Bračni
Žena nervozno zove muža u spavaću sobu: • Dušo, pogledaj koooolikiiiii pauk na krevetu? • Aaa, to ti sada veliko, ha?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo