dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Do mosta, znači

#1440 od 14.03.2015 : Svaštara
• Dokle ćete? • Eee, moj taksisto, .. i ja sam bih voleo da znam gde je moj život krenuo ... voleo bih da znam pravac u ovom lavirintu života ... • Do mosta znači, ...?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1421 od 11.03.2015 : Perica
Pošao Perica u prvi razred i na prvom času učiteljica pita: • Deco, ko zna od čega je postao čovek? ... Niko? Dobro, pitajte roditelje pa mi sjutra kažite. Požuri Perica kući, zatekne mamu kako čisti krompir i s vrata upita: • Mama, od čega je postao čovek? Besna zbog obaveza oko kuvanja ručka, mama reče: • Evo, od ovog - i pokaže na krompir. Perica brzo uzme jedan krompir i stavi ga u džep. Sjutradan u školi pita učiteljica: • Deco, ko zna odgovor na jučerašnje pitanje? Perica prvi podigne ruku, a učiteljica ga upita: • Dobro, Perice, od čega je postao čovek? • Učiteljice, da li treba i da ga izvadim? • Ne treba - reče učiteljica - sedi, imaš peticu.
#1296 od 19.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Nekim ženama crveni karmin stoji kao seks, ... a nekim kao ajvar.
#2829 od 02.11.2016 : Plavuše
Mladić izašao sa plavušom, ... Konobar kaže: • Izvolite! • Ja ću sok od kole! - poruči plavuša. • Meni šamar da zapamtim kada sam izašao sa njom! - skrušeno će mladić.
#2755 od 04.09.2016 : Lala i Sosa
Predloži Lala Sosi: • Soso, dušo, hoćemo se igrati proleća? • Može. A kako se to igra? • Ta, lepo, ... ja te jebem, a ti cvetaš!
#1524 od 31.03.2015 : Mujo i Haso
Fata se žali Muji: • Dragi, mislim da mi je nos prevelik! Mujo će: • Ma 'ajde, na toliku glavu ne bi išao manji!
#392 od 07.12.2013 : Plavuše
Stoje dve plavuše na mostu i prepiru se: • Jao, što je ova Sava lepa ... • Ma koja Sava, to ti je Dunav. • Ma nije Dunav nego Sava. • Šta ti meni pričaš kad ja znam da je to Dunav. Naljuti se prva, skine odeću i skoči sa mosta. Posle pola sata, vrati se na most sva izlomljena. • I šta je bilo? Dunav ili Sava? • Ma pusti me, nije ni jedna ni druga. Ovo nije most nego nadvožnjak u ulici Dimitrija Tucovića.
#1810 od 23.06.2015 : Aforizmi i grafiti
Nisam ginekolog, ali mogu odmah da prepoznam pičku od čoveka.
#3284 od 25.10.2018 : Chuck Norris
Nije Bog pomogao Mojsiju da isuši more, nego je Chuck Norris punio bazen!
#1007 od 01.01.2015 : Bračni
Razgovaraju žena i muž: • Dragi, kada bih ja umrla da li bi se ti ponovo oženio? • Sigurno ne bih! • A zašto? Zar ti nije lepo u braku? • Naravno da mi je lepo ... • Pa, zašto onda nećeš da se oženiš? • U redu, onda ću se ponovno oženiti ... • Ipak, dakle, hoćeš? I spavaćeš sa njom u našem krevetu? • A gde bi smo inače spavali? • A hoćeš li i moje slike da zameniš njenim slikama? • Mislim da hoću, to mi se čini logičnim ... • A hoće li ona da vozi moj auto? • Ne, nema vozačku!
#2208 od 20.11.2015 : Svaštara
Dva pedera u "poslu", kad će jedan od njih: • Brate, ja bi sišo. • Pa siši, ko ti brani!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo