dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Žena otkrije novac

#2111 od 20.10.2015 : Svaštara
• Muškarac je otkrio reči, pa izmislio razgovor. • Žena je otkrila razgovor, pa izmislila brbljanje. • Muškarac je otkrio poljoprivredu, pa izmislio prehranu. • Žena je otkrila prehranu, pa izmislila dijetu. • Muškarac je otkrio prijateljstvo, pa izmislio ljubav. • Žena je otkrila ljubav, pa izmislila brak. • Muškarac je otkrio ženu, pa izmislio seks. • Žena je otkrila seks, pa izmislila migrenu. • Muškarac je otkrio posao, pa izmislio novac. • Žena je otkrila novac, pa je sve otišlo u pizdu materinu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#382 od 07.12.2013 : Svaštara
• Srce moje, šta ima za ručak? • Ništa, mužiću moj! • Pa i juče je bilo ništa?! • E, pa skuvala sam za dva dana!
#2615 od 07.06.2016 : Svaštara
Malo punija gospođa stoji ispred ogledala i pita: • Ogledalce, ogledalce, ko je najlepša žena na svetu? Ogledalo joj odgovara: • Pomeri se malo, ne vidim ništa od tebe!
#1207 od 01.02.2015 : Crni humor
Posle nesreće u Černobilu, ćerka kaže mami: • Mama, mama, meni raste treća sisa. • Ma boli me đoka za to, ... sad imam većih problema: ocu ti kasni 15 dana – odgovori joj majka.
#2821 od 29.10.2016 : Aforizmi i grafiti
Da li znate da su deset procenata časnih sestara device? Ostale su u drugim horoskopskim znacima!
#1096 od 14.01.2015 : Bračni
Tri žene razmišljale kako da se reše muževa, i smisle neki plan. Prva je živela na 7. spratu i gurnula je muža sa terase, dok je padao, samo se čulo: • Majku li ti jebeeem ... TUP! Druga žena je živela na 5. spratu i kada je gurnula muža, dok je padao samo se čulo: • Majku li ti ... TUP! Treća žena je živela na 1. spratu i kada je gurnula muža sa terase, samo se čulo: • TUP! A potom: • E, sad ću da ti jebem mater!
#2303 od 20.12.2015 : Mujo i Haso
Mujo nagovara Fatu na nepristojne stvari: • Može, ali tek posle svadbe - brani se Fata. • Ma, nemoj, pa da moram i od tvog muža da se krijem - odgovori Mujo.
#2740 od 24.08.2016 : Svaštara
• Tata, imam dečka! • Koje je godište? • Tata, godine nisu bitne! • Znači, opet moje godište ...
#2750 od 03.09.2016 : Aforizmi i grafiti
Ko se oženi zbog sisa, obično se razvodi zbog rogova!
#1864 od 07.07.2015 : Pitalice
Šta misle devojka, prostitutka i udata žena dok vode ljubav? • Devojka misli: Važno je da ne ostanem trudna. • Prostitutka misli: Nadam se da ovaj dobro plaća. • Žena misli: Ovaj plafon hitno mora da se kreči.
#3024 od 16.07.2017 : Cigani
Zaustavi policajac Cigu, koji je prebrzo vozio, i kaže mu: • Pijani ste! • Nisam! • Dunite u balon! • Ne mogu, imam astmu. • Onda hajdete sa mnom u stanicu da vam uzmemo krv! • Ne mogu, imam leukemiju. • Onda izađite da hodate po liniji! • Ne mogu, ... pijan sam - odgovori Ciga.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo