pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Soba sa pogledom

#2687 od 23.07.2016 : Svaštara
Imate li sobu? - upita gost ušavši u hotel. • Samo s pogledom na more, ali je skuplja od ostalih. • A ako obećam da neću gledati kroz prozor?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#396 od 07.12.2013 : Međunarodni
Unajmio Italijan kurvu za jednu noć, platio je, i na rastanku joj maše i viče: • Euro falsifikato! A kurva će njemu: • Sida oriđinale!
#3127 od 21.11.2017 : Pitalice
Koje je omiljeno jelo bračnih drugova: • Džigerica!
#2390 od 31.01.2016 : Aforizmi i grafiti
Verovao sam u bolje sutra. Na žalost, sutra je ponedeljak.
#264 od 09.06.2013 : Policajci
Došao seljak prvi put u Beograd, ne može se da se snađe, pa pita jednog pandura gde se nalazi Kalemegdan. Pandur će njemu: • E stari moj, pa to zna svaka budala ... • Pa zato te i pitam! - odgovori seljak.
#502 od 27.10.2014 : Perica
Perica radi kontrolni iz matematike i profesorka mu kaže: • Nadam se da te ovog puta neću uhvatiti u prepisivanju! • I ja se nadam ...
#1485 od 23.03.2015 : Međunarodni
Doživeo Lala kliničku smrt. Čim je došao sebi, sjate se razne tajne službe. Prvo ruska. Pitaju ga: • Ima li Boga? Lala kaže: • Ima. Rusi mu plate milion rubalja da ne priča da ima Boga. Onda do njega dospe tajna služba Vatikana i pita ga: • Da li ima Boga? • Nema - kaže Lala. Papini izaslanici mu daju milijardu evra da ne priča da nema Boga. Onda dođe CIA i pita Lalu: • Ima li Boga? • Ima - kaže Lala - al' je crnac!
#3190 od 28.02.2018 : Pitalice
Kako danas popovi počinju da pevaju? • Gospodi podiluj, gospodi podiluj ...
#2463 od 18.03.2016 : Plavuše
Sakrili se momak i plavuša u jednu kapiju i ljube se. Posle kraćeg vremena, momak se uzbudi i kaže plavuši: • Hajde da ti i ja zajedno uradimo nešto veoma bezobrazno. • Važi, hajde da im se pokakimo u kapiju! - predloži oduševljeno plavuša.
#2588 od 23.05.2016 : Plavuše
Zaposlila se plavuša kao čistačica u nekom velikom tržnom centru. Šef joj na odlasku kaže: • Nemojte zaboraviti da očistite i pod u liftu! • A, je l' na svakom spratu?
#1986 od 17.08.2015 : Policajci
Vozi se plavuša, kad odjednom vidi nešto joj lupa. Izlazi iz auta kad ono obe prednjee gume izduvane. Pumpe nema, razmišlja kako da reši problem. Posle nekoliko minuta prolazi neki šarlatan i vidi plavušu u problemu, pa joj kaže: • Ma, jednostavno ćeš naduvati gume, samo pola sata duvaj u auspuh. Plavuša ko plavuša, duva uporno u auspuh ali ništa. Prolazi pola sata ali ništa, nema pomaka. Zaustavlja se policijski auto, izlazi policajac i vidi plavuša šta radi pa je upita: • Zašto duvate u auspuh? • Pa pokušavam da naduvam gume ali nešto neće. Policajac obilazi oko auta pa će: • Pa ne može kad su vam prozori otvoreni!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo