pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Signal za WiFi u granicama peska

#2460 od 15.03.2016 : Svaštara
Dolazi majka u vrtić po svoje dete. Na ulazu ima šta da vidi, ... kapija širom otvorena, a deca se u pesku igraju mobilnim telefonima. Upita vaspitačicu: • Pobogu, pa ovo su mala deca, kako to pazite na njih, kapija je otvorena, deca mogu da izađu na ulicu? Vaspitačica mirno odgovara: • Gospođo, ništa ne brinite, kod nas se signal za WiFi prostire samo u granicama ovog peska!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2459 od 15.03.2016 : Plavuše
• Vi mi veoma ličite na mog trećeg muža. • Ozbiljno? A koliko puta ste se udavali? • Dva puta.
#2100 od 10.10.2015 : Piroćanci
Preselio se Piroćanac u Beograd i nakon izvesnog vremena poželeo je njegov kum da ga obiđe, ali mu je bilo pomalo glupo pošto nije poznavao put od autobuske stanice do stana pa ga je nazvao telefonom da ga pita kako da stigne do njega, a na to će mu Piroćanac: • Pa ovako, ideš tramvajem 10 tri stanice pa posle prva ulica desno pa treća levo i odmah na uglu zgrada broj 18 i stan 2, uđi u zgradu otvarajući vrata nogom! Na to će kum: • Sve mi je jasno ali zašto bih otvarao vrata nogom? Piroćanac će: • Pa nećeš valjda doći praznih ruku?
#2621 od 08.06.2016 : Svaštara
U apoteci: • Dobar dan, pošto su one pilule za dan posle? • 2500 dinara. • Nisam mislila na pakovanje, treba mi samo komad ... • Pa 2500 je komad! • Ništa onda, dajte mi pelene ...
#1572 od 08.04.2015 : Bračni
Pričaju dva šeika: • Mnogo volim sportski tip žena. • I ja. Juče sam se oženio odbojkaškom reprezentacijom.
#2843 od 13.11.2016 : Perica
Dođe mali Perica kući, a otac ga pita: • Perice, jesi li uradio svih pet pitanja iz istorije? • Jesam, osim prva dva i poslednjih pet!
#2161 od 10.11.2015 : Svaštara
• Kako ti je bilo sinoć sa onom? • Ko na strugari. • Kako to? • Pa ona ravna ko daska, a ja pijan ko letva!
#3277 od 26.05.2018 : Aforizmi i grafiti
Od izbora dva putića, vode na dve strane, jedan na biro, drugi preko grane.
#1247 od 09.02.2015 : Mujo i Haso
Dolazi Mujo mrtav pijan kući i kaže Fati: • Ajmo se mazit' malo! • Ma ne mogu Mujo, dobila sam. I tako on nju nagovara. Ona neće. Ipak, nagovori je na kraju. Sutradan, probudi se Mujo i ničega se ne seća. Pogleda oko sebe, nema Fate, vidi krvav krevet. • Jebo mater, ubio sam Fatu! Ustane, okrene se oko sebe, pogleda u ogledalo i prepadne: • Ma, šta ubio! Pojeo je!
#26 od 11.03.2013 : Cigani
Priča mala Cigančica: • Ulazim u prodavnicu i lepo piše: "Zgrabi Snickers" ... ja zgrabila, a murija za mnom!
#1764 od 10.06.2015 : Mujo i Haso
Gledali Mujo i Fata pornić i nakon što se pojavi obdareni crnac, Mujo reče: • Vidi, Fato, koliki mu je, veći od moga! • Ne da je veći od tvoga, nego tolikog u cijelom Sarajevu nema.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo