dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Prva menstruacija

#2442 od 04.03.2016 : Svaštara
Prva menstruacija .... nekad: • Maaamaaaaa, krrrvvvvvvv! Sad: • Toooooo, nisam zaglavila!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1027 od 05.01.2015 : Babe
Pričaju dve babe u parku, kaže prva drugoj: • Udaje mi se unuka, ako Bog da! • Stvarno? Baš lepo, a odakle je mladoženja? • Iz Fejsbuka, ne znam gde je to mesto, ali mi ona tako rekla ...
#21 od 11.03.2013 : Policajci
Policajci u nekom selu videli stado ovaca, pa jedan kaže: • Ajde da uzmemo jednu ovcu pa je ispečemo. Kada su izlazili sa pašnjaka, naiđe pastir: • Vi ste sigurno policajci? - reče pastir. • Ma nemoj, a kako ti to znaš? - upita policajac. • Pa od svih ovih ovaca Vi ste izabrali baš šarplaninca. - odbrusi pastir.
#195 od 20.03.2013 : Pitalice
Zašto kostur ne sme da skoči sa trećeg sprata? • Zato što nema muda.
#42 od 11.03.2013 : Kompjuteraši
Razgovaraju dva programera: • Juče sam u noćnom klubu upoznao prelepu plavušu. • Uh! • Predložio sam joj da odemo do mene na kafu i ona je pristala. • Uuh! • Čim smo ušli u stan zavapila je: "Skini me!" • Uuuuh! • Skin'o sam sve sa nje, na kraju i gaćice i stavio je onako potpuno golu na radni sto do PC-ja! • Aaa, imaš PC kod kuće? A koji procesor imaš?
#2685 od 21.07.2016 : Pitalice
Šta je to Afrički rulet? • Kad te pet crnkinja oralno zadovoljava, a ti ne znaš koja je ljudožder.
#2262 od 02.11.2015 : Plavuše
Razgovaraju dve plavuše: • Poznajem jednog čoveka koji je otišao u Ameriku sa jednim poderanim odelom, a sad ima pedeset miliona - kaže jedna. • Šta će mu toliko poderanih odela? - čudi se druga.
#724 od 26.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Ako električna cigareta odvikava od pušenja, šta li radi vibrator?
#859 od 13.12.2014 : Perica
• Tata, zašto su prezervati pakovani u kutije po 3, 6 i 12 komada? - upita Perica oca. • Sine, oni po tri su za srednjoškolce. Jedan za petak, jedan za subotu i jedan za nedelju. Oni po šest su za studente, dva za petak, dva za subotu i dva za nedelju. A, oni po 12 komada su za oženjene, za svaki mesec po jedan.
#2237 od 26.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Svadbena torta će biti na tri sprata. Prva dva su pod hipotekom.
#3278 od 27.05.2018 : Policajci
Ušao policajac u restoran. Pita on konobara: • Izvinite, služite li papke? A ovaj će: • Nama su svi gosti isti. Ne pravimo razliku!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo