dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Poljski WC

#2057 od 20.09.2015 : Svaštara
Teškom mukom planinar se popne do vrha Kopaonika. Kuca na vrata neke male planinske kućice. Čuje se dečji glas: • Da? • Da li ti je tata tu? • Nije, izašao je kad je došla mama. • Znači, mama ti je tu? • Nije, izašla je kad sam ja došao. • Pa zar vi nikada niste zajedno? - pita zbunjeno planinar. • Jesmo, ali u kući. Ovo nam je poljski WC.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#901 od 18.12.2014 : Pitalice
Kako se na sudu, u parnicama za razvod braka, stručno naziva švaler? • Svedok saradnik.
#254 od 08.06.2013 : Mujo i Haso
Mujo i Fata jedu škampe, a Fata se isfleka: • Juuu, izgledam ko svinja! - zaprepasti se Fata. • A još si se i isflekala! - odbrusi Mujo.
#121 od 15.03.2013 : Piroćanci
Posle sedam dana moljakanja, mali Piroćanac dobio pare da kupi jednu bombonu. Stavilo dete bombonu u usta i ne vadi je deset dana. Jedanaestog dana otac i majka se dogovore: • Neka skine celofanče da se zaraduje dete!
#1654 od 23.04.2015 : Pitalice
Šta se dobija ukrštanjem Crnogorca i Japanca? • Čovek koj hoće da radi, ali ne može da ustane.
#436 od 17.06.2014 : Crnogorci
• Vođe Radio Podgorica. Dobro jutro, radni narode Crne Gore. Tačno je sedam sati i 300 minuta.
#2162 od 10.11.2015 : Svaštara
Žene se dele na pet grupa: • Nevina - ne da nikom. • Devojka - daje samo dečku. • Udata žena - daje samo mužu i ljubavniku. • Kurva - daje svima. • Prokleta kurva - daje svima, samo meni ne!
#313 od 07.08.2013 : Doktori
Sreću se na ulici dva psihijatra. Prvi će: • Dobar dan, dobro ste. Kako sam ja? • I vi ste dobro!
#1197 od 30.01.2015 : Bračni
Muž i žena gledaju horor. Žena dreknu: • Joj, majko mila! • I ti si je prepoznala, jel' da? - procedi muž kroz zube.
#505 od 27.10.2014 : Crni humor
Hteo bih da umrem mirno u snu, kao moj deda, a ne vrišteći i u panici, kao putnici u autobusu koji je on vozio.
#2897 od 26.12.2016 : Doktori
Doktoru zazvoni kućni telefon kojim ga prijatelji zovu na kartanje. Javlja se i vikne: • Dolazim odmah! Žena ga upita: • Dragi, zar je tako hitno? • Veoma hitno, draga! Već su tri doktora tamo!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo