Papričica

#991 od 31.12.2014 : Svaštara
Šta je to malo, crveno, raste u bašti i počinje na P?
• Papričica.
A šta je to malo, crveno, raste u bašti i počinje na O?
• Opet papričica.
A šta je to malo, crveno, raste u bašti i počinje na N?
• Nećete verovati, ali opet papričica.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 39 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3048 od 09.08.2017 : Svaštara
Probudi se narkoman i izađe na terasu da zapali džoint. Ispuši on jedan, kad iznenada neka bleštava kugla preleti preko neba. On se začudi, ali zapali drugi džoint. Opet sjajna kugla preleti preko neba. Narkoman pomisli da nešto nije u redu i vrati se u sobu. Ugleda ga mama i upita ga:
• Sine, pa gde si ti bio?
On odgovori:
• Na terasi, majko.
• Pa zar dva dana?!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 55 Ocena: 
#1792 od 18.06.2015 : Policajci
Mladić se vozi u novom autu. Levom rukom drži volan, a desna ruka mu je između nogu plavuše koja sedi pored njega. Zaustavi ga saobraćajac i kaže:
• Ne bi li ti radije upotrebljavao obe ruke?
• A kako bih onda vozio?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 19 Ocena: 
#2370 od 20.01.2016 : Aforizmi i grafiti
Imam nešto na šta žene padaju, ... neočišćen led ispred kapije.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 41 Ocena: 
#3302 od 25.12.2018 : Plavuše
Nastavnica plavuša povela đake u kabinet biologije i pred vratima ukapira da je zaboravila ključ, pa kaže đacima:
• Vi uđite, a ja odoh po ključ!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 132 Ocena: 
#2855 od 21.11.2016 : Doktori
Psihijatar:
• Recite mi, kada su počele vaše traume?
Pacijent:
• Paaa, kad smo u vrtiću pevali "Sad se vidi, sad se zna, ko se kome dopada!" a slinavi Mitar pokazao prstom na mene ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 61 Ocena: 
#3154 od 15.01.2018 : Svaštara
Otišao narkoman lekaru i slučajno zaluta na ginekološko odeljenje. U čekaonici sede pored trudnice i upita:
• Da li voliš svoje dete?
• Volim.
• A, voli li ono tebe?
• Pa, voli.
• Pa što si ga onda pojela!?
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 72 Ocena: 
#637 od 15.11.2014 : Svaštara
Gde ćeš za Novu godinu?
• Kod psihijatra, kažu da će tamo biti ludnica.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 18 Ocena: 
#2104 od 13.10.2015 : Piroćanci
Zašto Piroćanac sve piše malim slovima?
• Da ne troši mastilo.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 42 Ocena: 
#356 od 18.10.2013 : Cigani
Pitaju Cigu šta on misli koja je najjača životinja i on odmah odgovori:
• Lav!
• Zašto lav?
• Pa zato što je jak ko konj!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 109 Ocena: 
#1507 od 28.03.2015 : Perica
Hteli Peričini roditelji da se kresnu, pa njega poslali na terasu da im priča šta se dešava napolju. Stoji Perica na terasi i priča:
• Eno vidim jednog čiku sa šeširom, ... neka deca igraju fudbal, ... komšinica ide u prodavnicu, ... vidim susedni soliter, ... a eno ga Ivica na terasi, mora da se i njegovi opet jebu.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 25 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.