dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Neznam

#3001 od 19.03.2017 : Perica
Majka pita Pericu: • Perice sine, kako je bilo na takmičenju iz gramatike? • Neznam!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1125 od 19.01.2015 : Doktori
Došao čovek kod doktora i počinje priču: • Znate, doktore, moj sin nije pazio pa je zaradio neku polnu bolest. • Nema problema. Samo ga dovedite pa ćemo ga izlečiti. • Ali znate, on nije znao da je ima, pa je povalio kućnu pomoćnicu. • Pa dobro, pogledaću i nju. • Ma vidite, ja nisam znao za sve to, pa sam i ja naskočio na kućnu pomoćnicu. • Ništa strašno, daćete krv na analizu pa ćemo i vas izlečiti. • Ali, to nije sve. Ja nisam znao da sam bolestan, pa sam opalio i svoju ženu. • Pa što odmah ne kažete, čoveče, sad smo svi bolesni!
#3059 od 15.09.2017 : Babe
Pun bus. Devojka prilazi baki i pita je: • Bako, jel silazite? A baka će: • Dete, sa kurca se silazi. Iz autobusa se izlazi!
#449 od 18.06.2014 : Svaštara
• Mićo, otkud ove ženske gaće u džepu tvog sakoa? • Dao mi komšija, juče si ih zaboravila kod njega.
#633 od 14.11.2014 : Svaštara
Dolazi Šešelj iz Haga, pali TV i kaže: • Ova 'Mala nevesta' još traje?!
#395 od 07.12.2013 : Međunarodni
Došao Crnogorac u Zagreb i pita: • Ko vam je ovo? Hrvat odgovori: • Ban Jelačić. A Crnogorac će: • Dobro, a koji ga ovo junak jaše?
#990 od 30.12.2014 : Pitalice
Šta je to optička varka? • To je kada neko zbog naočara izgeda inteligentnije.
#1910 od 21.07.2015 : Crni humor
Umrla čoveku žena posle dugog života. Kad su je ispratili i pokopali, vrate se kući. Utom se naoblači i nebo zaparaju munje i gromovi. A muž reče: • Stigla je!
#1266 od 13.02.2015 : Mujo i Haso
Pecao Mujo i upecao zlatnu žabu. • Ako me pustiš, ispuniću ti jednu želju. • Kako ba jednu, pa bilo je dosad tri? • To važi za zlatnu ribicu, ja sam zlatna žaba. • Dobro, da smislim ... Htio bih biti princ! • Može! PUUF! I probudi se Mujo ujutro i čuje: • Ustaj Ferdinande, idemo u Sarajevo!
#718 od 25.11.2014 : Svaštara
Sede na klupi u parku mladić i devojka. U neko doba krenu da se ljube i maze. Posle nekoliko trenutaka njegova glava se nađe u devojčinom međunožju. Ona progovara nežno: • Marko, skini naočare, pocepaćeš mi hulahopke. Nakon par sekundi čuje se opet devojka, ovog puta veoma besno: • Marko! Stavi naočare ... ližeš klupu!
#1335 od 25.02.2015 : Mujo i Haso
Ženi se Mujo, ali u sredu. Pita njega Haso: • Je l' ba, Mujo, što se ženiš u sredu, kad svi drugi prave svadbu subotom? • A čuj što? Pa neću sebi da pokvarim vikend ...
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo