Ja nemam artritis

#1941 od 27.07.2015 : Svaštara
Jednog jutra u gradski autobus ulazi čovek koji sav smrdi na alkohol i seda na sedište pored sveštenika. Kravata mu umrljana od hrane, lice umrljano ženskom šminkom, a iz džepa mu viri poluprazna flaša votke. Čovek otvori novine i poče da ih čita ... Posle pet minuta, spusti novine i upita sveštenika:
• Svešteniče, recite mi šta uzrokuje artritis?
Sveštenik pogleda čoveka, pa mu reče:
• Sine moj, uzrok artritisa leži u raskalašnom životu, u druženju sa prostitutkama i ljudima sumnjivog morala, u neprekidnom ispijanju alkohola, u nemoralu prema bližnjima, ali i iz manjka lične higijene ...
Čovek začuđeno pogleda sveštenika, i promrmlja sebi u bradu:
• Neka sam proklet, hmmmmm ... - i ponovo podiže novine i nastavi da ih čita.
Sveštenik se pokaja što je bio tako oštar na rečima i poče da se izvinjava čoveku:
• Strašno mi je žao, nisam smeo da Vas ovako oštro iskritikujem ... Nego, recite mi, koliko dugo bolujete od artritisa?
Čovek zbunjeno pogleda sveštenika i reče:
• Svešteniče, ja nemam artritis, ... nego piše u novinama da ga Papa ima.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 22 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3293 od 30.10.2018 : Političari
Otvaram paštetu, ... neko zvoni na vrata, ... jebote, pa nije valjda Vučić doš`o na otvaranje?!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 143 Ocena: 
#1791 od 18.06.2015 : Svaštara
Lako je švalerku upisati u mobilni telefon pod imenom "Rile Automehaničar". Zajebano je kad ti Rile u pola dva, posle ponoći, pošalje poruku: "Volim te mišiću moj!".
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 33 Ocena: 
#3143 od 07.12.2017 : Svaštara
Razočarao se Milorad u život, pa krenu on tako na Moravu da se obesi. Prebaci on konopac preko grane koja je visila nad rekom, namaknu ga na vrat i skoči u reku. Kad, eto ti vraga, grana puče, on upade u vodu i poče da se davi. Jedva se on iskobelja iz vode i povika:
• Džaba ti bešenje, zamal` da se udavim!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 96 Ocena: 
#223 od 02.04.2013 : Svaštara
Skupilo se društvo iz škole i dogovaraju se gde će slaviti deset godina mature. Jedan od njih predloži:
• Idemo kod "Pere" jer tu konobarice imaju najveće sise ...
Posle 20 godina, opet se okupe i pitaju se:
• Kuda ćemo?
• Idemo kod "Pere" jer je tamo najbolja klopa ...
Došla i 30. godišnjica mature:
• Kuda ćemo?
• Idemo kod "Pere" jer je tamo najeftinije piće ...
Prošlo još deset godina i isto društvo se sprema da proslavi 40 godina mature:
• Kuda ćemo?
• Idemo kod "Pere" jer tamo imaju nove prozore i nema promaje ...
I dok lupiš dlanom o dlan, dođe i pola veka od mature:
• Kuda ćemo?
• Idemo kod "Pere" jer tamo je hrana mekana, pa nam ne trebaju zubi ...
I najzad, ono malo preostalih okupi se da dogovori susret povodom 60. godišnjice mature, i opet neko postavi pitanje:
• Kuda ćemo?
• Idemo kod "Pere"!
Ostali u glas odgovaraju:
• SUPER, TAMO NIKAD NISMO BILI!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 45 Ocena: 
#1207 od 01.02.2015 : Crni humor
Posle nesreće u Černobilu, ćerka kaže mami:
• Mama, mama, meni raste treća sisa.
• Ma boli me đoka za to, ... sad imam većih problema: ocu ti kasni 15 dana – odgovori joj majka.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 99 Ocena: 
#555 od 07.11.2014 : Oglasi
Devojka, 23 godine, visoka, zgodna, crna kosa, plave oči, uspešno zaposlena i bogata traži mušku osobu sličnih osobina kojoj bi prodala deset kubika bukovih greda.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#2892 od 24.12.2016 : Svaštara
Šta kaže pljačkaš kad uđe u banku?
• Daj pare ili pucam.
A šta kaže fudbaler kad uđe u banku?
• Daj pare ili ne pucam!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 49 Ocena: 
#1710 od 23.05.2015 : Mujo i Haso
Mujo govori Fati na uvce:
• Fato, ljubavi, hteo sam da te vodim do Meseca, ali je pun ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 23 Ocena: 
#2565 od 08.05.2016 : Crnogorci
Kako Crnogorac ostavlja devojku? Kaže joj:
• Zgodan ti bivši.
• Koji?
• Ja ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 42 Ocena: 
#2140 od 01.11.2015 : Svaštara
Najradosniji praznik među zaposlenima je "Plata". To je praznik koji okuplja radnike, miri zavađene i pokazuje kakvi svi dani treba da nam budu – puni sloge i entuzijazma. To je dan praštanja i vraćanja dugova.
Kolege se tog dana pozdravljaju rečima "Legla je!" a otpozdravlja im se "Vaistinu je legla!".
Zvuci SMS poruka kojima banke obaveštavaju o uplati, takozvane Blagovesti, doprinose širenju veselja po kolektivu.
Slavi se dva dana i obično je to prvi mrsni dan nakon podužeg posta.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 29 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.