dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Nije mi do slonova

#2397 od 02.02.2016 : Svaštara
• O čemu maštaš, prijatelju? • Voleo bih da imam toliko para da mogu par slonova da kupim. • Šta će ti slonovi, pobogu? Šta bi radio sa njima? • Ma, nije mi do slonova, već do toliko para.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1342 od 27.02.2015 : Svaštara
• Šta radiš? • Ništa. • Pa to si i juče radila?! • Nisam završila ...
#2410 od 06.02.2016 : Mujo i Haso
Mujo radi kao prodavac u salonu polovnih automobila: • Da li vam mogu pomoći gospodine? • Kupio bih ovog golfa jedinicu! • Haso, jarane, nisam te prepoznao koliko si smršavio. • Doktori mi daju još najviše mesec dana života. • Što onda kupuješ taj sjebani auto? • Uvek sam ga želeo, koliku garanciju daješ? • Ih, jarane, za tebe doživotna!
#2055 od 19.09.2015 : Doktori
Dolazi čovek na kontrolu kod doktora: • Doktore sad mi je bolje, ne kašljem, ne kijam, samo malo teško dišem. • Nista ne brinite, pobrinućemo se da i to prestane.
#470 od 23.07.2014 : Perica
Pita učiteljica đake šta će biti kad porastu. Jovica kaže: • Ja ću biti lekar. Stevica kaže: • Ja ću biti pilot. Milica kaže: • Ja ću biti mama. A Perica kaže: • Ja ću pomoći Milici da bude mama.
#1620 od 16.04.2015 : Perica
• Perice sine, kad budeš imao prvo seksualno iskustvo reci mi, pa ću ispeći janje za nas i prijatelje! • Već sam ga imao, ćale. • Čestitam sine, koja je ta srećnica, da li je poznajem? • Ivica i ja smo se igrali mame i tate. • Auuuu sranje, šokirao si me. Samo mi još nemoj reći da si ti bio mama? • Čini mi se da ćemo kod njegovog tate na janjetinu!
#1954 od 31.07.2015 : Svaštara
Mrzim kada sam sa bivšom devojkom u istom redu na blagajni, pa kada me blagajnica pita: • Imate li nešto sitno? A ona odgovara: • Ima, ima!
#2193 od 17.11.2015 : Doktori
Prostitutka na pregledu kod ginekologa: • Vi imate dosta 'gubitaka' tokom ciklusa? • Pa, od 500 do 1000 eura!
#615 od 12.11.2014 : Političari
Zašto je Obama pobedio na izborima? • Uzevši u obzir u kakvom stanju je Buš ostavio zemlju, opet su najgori posao uvalili Crncu!
#679 od 18.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Jebo državu u kojoj je krvni pritisak veći od penzije.
#226 od 02.04.2013 : Crni humor
Čovek umire i u poslednjim trenucima života zove ženu: • Gladan sam, daj mi nešto za jelo, molim te! • Može, samo reci šta želiš, sve ću naći za tebe! • Daj mi malo one teletine! • To ne može! To sam ostavila sutra za sahranu!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo