dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kad tebe budu pitali

#931 od 21.12.2014 : Svaštara
Sprovodila televizija anketu o seksu na selu, pa između ostalih i dedu Milutina pitali na ovu temu. • E, vidiš sinko, prošle godine u'ranim ja svinje, a cena mala, prop'o sam načisto. Ove godine rešim da ih ne gajim, kad ono cena do nebesa ... • Ali, tajo, ne pitaju oni tebe o svinjama već o seksu - oglasi se snajka. • More, snajka, ja pričam šta mene jebe, a ti pričaj šta tebe jebe kad te budu pitali.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#592 od 10.11.2014 : Crni humor
• Tata, tata, gde se uliva Dunav? • U dnevnu sobu, sine, u dnevnu sobu ...
#2829 od 02.11.2016 : Plavuše
Mladić izašao sa plavušom, ... Konobar kaže: • Izvolite! • Ja ću sok od kole! - poruči plavuša. • Meni šamar da zapamtim kada sam izašao sa njom! - skrušeno će mladić.
#30 od 11.03.2013 : Zemunci
Na ulici, pita čovek Zemunca: • Izvinite, da vas pitam ... Zemunac: • Koga bre ti da vaspitaš?
#1155 od 25.01.2015 : Mujo i Haso
Pričaju Mujo i Haso šta su kupili ženama za 8. Mart. Haso kaže: • Ja sam kupio Mercedes i haljinu. Mujo će: • Dobro haljina, ali šta će joj Mercedes? • Ako joj se haljina ne sviđa, neka se odveze Mercedesom pa zameni. A ti? Mujo kaže: • Kupio sam joj ribaću četku i vibrator. Haso će na to: • Dobro četka, ali što će joj vibrator. • Ako joj se ne sviđa četka, neka se jebe!
#846 od 12.12.2014 : Cigani
Ciga i Ciganka čekaju red ispred kardiološke ambulante: • Šta je tebi, gospođo, kakve probleme imaš? • Imam vaginu pektoris. A, ti, šta je tebi? • Ja imam penis mejker – kaže Ciga.
#1605 od 14.04.2015 : Svaštara
Pita konobar gosta: • Jeste li Vi onaj kome su ukrali kišobran? • Jesam. Pronašli ste ga? • Ma ne, samo sam došao da Vam kažem da je prestala kiša.
#1389 od 08.03.2015 : Plavuše
Muškarac ulazi u kafić, sedne za šank pored jedne plavuše i počne da gleda program na TV-u. U vestima u 19:00, vest dana je pokušaj jednog muškarca da skoči sa zgrade. Plavuša će muškarcu: • Mislite li da će skočiti? Muškarac: • Da, mislim. Kladio bi se da će skočiti! Plavuša: • Ja mislim da neće. I ja bi se na to opkladila. Muškarac stavi 100 eura na šank i kaže: • OK, vredi opklada. U trenutku kad je plavuša stavila svoju novčanicu na šank, čovek na TV-u je skočio sa zgrade i poginuo. Plavuša reče: • Baš sam razočarana, ali opklada je opklada - novac je Vaš! Muškarac: • Ne mogu uzeti Vaš novac, gledao sam prilog na TV-u pre jedan sat i znao sam da će skočiti. Plavuša odgovori: • Ma i ja sam gledala, ali nisam verovala da će još jednom skočiti ...
#167 od 17.03.2013 : Crni humor
Mama, mama, zašto guramo auto u provaliju? • Ćuti sine, probudićeš tatu!
#897 od 18.12.2014 : Policajci
Pita jedan policajac drugog: • Znaš li ti šta je to: ide šumom ne šušti, ide vodom ne žubori? Ovaj malo razmisli pa upita: • Da nije zagonetka?
#156 od 16.03.2013 : Mujo i Haso
Hvali se Mujo svom jaranu Hasi: • E moj Haso, gde ti ja sve nisam bio ... Pariz, London, Njujork, Melburn, ... takođe ni u Rimu nisam bio!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo