pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Kokoška otišla da se kupa

#1390 od 08.03.2015 : Cigani
Ukrade Ciga komšiji kokošku i ode do obližnjeg potoka da je tu očisti i ispeče. Očerupao on kokošku, očistio je, naložio vatru i taman da je stavi na ražanj, kad se začu strogi glas: • Ko je tamo, šta to radiš? Istog trena Ciga baci onu kokošku u potok. Nakon nekoliko trenutaka iza grmlja izlazi policajac. Upita pandur Cigu sumnjičavo: • Šta to radiš? • Ništa. • A otkud toliko perje tu? • A to? Ma to kokoška otišla da se kupa, a ja ost'o da joj čuvam perje.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3115 od 12.11.2017 : Babe
Kaže baba unuku koji igra igrice: • Uh, bre dete, ta vaša generacija je mnogo zavisna od tehnologije! • Ćuti baba, imaš pejsmejker!
#2732 od 21.08.2016 : Perica
Perica na seansi prizivanja duhova. Pita on: • Hoću li završiti školu i naći pravu ljubav? Duh odgovara pitanjem: • Jesi jeo nešto? Perica: • Eee baba, zajebi, nemoj sada!
#809 od 06.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Uvedeno novo pravilo u bolnicama: • Od sada za vreme porođaja, pored muža, može da bude prisutan i otac deteta.
#2449 od 09.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Dobar čovek voli svačiju ženu, a loš ne voli ni svoju.
#601 od 11.11.2014 : Političari
Vozili se Tadić i Mesić vozom. Pored Mesića stoji neka velika džukela. Pita Tadić: • Što si poveo tu svinju sa sobom? Mesić odgovara: • To nije svinja to je moj pas Džeki. Kad će Tadić: • Ćuti Mesiću, pričam sa Džekijem.
#797 od 05.12.2014 : Svaštara
• Draga, moram ti reći istinu: firma je bankrotirala, otac me izbacio iz testamenta i oduzeo mi auto. Hoćeš li me i dalje voleti? • Naravno dragi, ali ćes mi jako nedostajati!
#2416 od 12.02.2016 : Aforizmi i grafiti
Izabrala bih ja princa da konj nije onako blenuo umene.
#1877 od 11.07.2015 : Pitalice
Kako od ćurke napraviš zmiju? • Oženiš se njome!
#341 od 19.08.2013 : Aforizmi i grafiti
Ako Bog da zdravlja, uzimam bolovaje!
#1968 od 09.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Ostavila me žena iz verskih razloga, ... verovala je da imam pare.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo