dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Blizanci

#2951 od 31.01.2017 : Policajci
• Dobar dan ... • Dobar dan, izvinite, da li ste vi možda, blizanci? • Ne, zašto pitate? • Pa, mama vas je isto obukla, baš ste slatki! • Gospodine, molim vas da izađete iz auta i ponesite vozačku i saobraćajnu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1610 od 15.04.2015 : Studenti
Ispituje profesor studente i prozove Ljubišu: • Ljubiša, šta je sledilo posle Napoleonove smrti? • Sahrana, profesore. • Dobro sedi. Vidimo se za 40 dana.
#2498 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Bolje virus sa porno sajta, nego od porno glumice.
#2536 od 18.04.2016 : Pitalice
Zašto žena ne nosi kondom u svojoj torbici? • Pa, dok bi ona našla kondom u torbici, dete bi napunilo tri godine!
#3150 od 26.12.2017 : Bračni
Muž, zavaljen na fotelji, doviknu ženi: • Daj Milena, pogledaj šta je tom detetu?! Mnogo se dere! • Pa, šta `oćeš, ... možda da ga stavim na vibraciju?
#985 od 30.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Moj psihijatar je žena, koja je toliko zgodna, da ću još neko vreme da se pravim lud.
#3169 od 07.02.2018 : Svaštara
• Vidimo se večeras ... • Ne mogu, imam smrtni slučaj! • Ijao, baš mi je žao, ... a ko ti je umro? • Umrla mi svaka želja da te vidim!
#1529 od 01.04.2015 : Svaštara
Pričaju dve žene i jedna kaže: • Ja sam, kad sam bila mala, držala bubamaru i pitala je: Bubamaro, bubamaro, pokaži mi put gde ću se udati? - i bubamara odleti na stranu gde sam se udala. Druga će na to: • Ja kad sam pitala bubamaru, ona se okrenula na leđa, digla noge i krepala!
#490 od 19.09.2014 : Crni humor
Zove sin tatu: • Upomoć, tata, požar u kući! Otac odgovori: • Tiše, sine, probudićeš mamu.
#40 od 11.03.2013 : Kompjuteraši
Vozili se informatičar, električar i mehaničar u autu ... i auto crkne ... Mehanicar kaže: • Idemo mi lepo da dignemo haubu i vidimo šta je u pitanju. Na to će elektirčar: • Ma neeee, nije stvar u mašini, stvar je u struji ... sada ću ja to da naštelujem. A informatičar sve to posmatra i kaže: • Momci, a da mi izađemo i ponovo uđemo?
#2052 od 18.09.2015 : Bračni
Žena kaže mužu: • Biraj, fudbal ili ja!? Muž je upita: • Mogu li da ti odgovorim za 90 minuta?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo