pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ja to i jesam

#1735 od 03.06.2015 : Svaštara
• Kolege se na Vas žale da se ponašate u firmi kao da ste sam Bog! • Pa, ... ja to i jesam! • A kako ste došli do toga? • Jednostavno, ... kada sam počeo da mu se molim, shvatio sam da pričam sam sa sobom.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3063 od 17.09.2017 : Svaštara
Ulazi pijandura u kafanu i viče sa vrata: • Srećna Nova godina! Konobar mu odbrusi: • Budalo jedna, koja Nova godina, sad je septembar! Pijandura se zatetura i uhvati se za glavu: • Joooj, žena će me ubiti, nikad tako kasno nisam došao kući s proslave!
#3299 od 15.11.2018 : Svaštara
Direktor saopštava mladom službeniku: • Strašno mi je žao što moram da Vas otpustim, bili ste mi kao rođeni sin, ... lenj, bezobziran i nezahvalan!
#533 od 05.11.2014 : Policajci
Zaustavi policajac pijanca i pita ga: • Gde ste pošli u ovo doba noći. • Idem na predavanje. • Ko sad drži predavanja. • Moja žena.
#993 od 31.12.2014 : Studenti
Profesor biologije dolazi na čas i obraća se studentima: • A sada ću vam pokazati kako izgleda secirana žaba! Vadi on iz džepa lepo smotan paketić, otvara ga i vadi sendvič. Začuđeno se počeša po glavi: • A zakleo bih se da sam malo pre pojeo doručak!
#626 od 13.11.2014 : Perica
Perica: • Ćale, ko jebe, onaj gore ili dole? Ćale: • Onaj gore, sine. • E da vidiš kako je keva izjebala poštara jutros!
#469 od 23.07.2014 : Pitalice
Šta je to: krv pije, vampir nije; ima krila, a ne leti! • Ulošci.
#1912 od 22.07.2015 : Svaštara
Zove me tetka iz Nemačke: • Sine, treba li ti para? • Treeebaaa ... • Pa, zaradi sine, ... zaradi ...
#187 od 20.03.2013 : Međunarodni
Sretnu se Euro, Dolar i Dinar, i počnu da se razmeću pričama o svojoj sličnosti sa nekim životinjama. Kaže Euro: • Ja sam kao tigar! Ja kad skačem, skačem nezadrživo, silovito, rušim sve pred sobom ... Na to će Dolar: • Ja sam kao antilopa. Kad ja skačem, skačem visoko i daleko, skačem elegantno ... Na kraju će Dinar: • A ja sam kao lav! • Otkud ti kao lav? • Pa lepo, kad vi skočite, ja RIKNEM.
#690 od 19.11.2014 : Piroćanci
Leže dve bebe Piroćanke, pa pita jedna beba onu drugu: • Bebo, spavaš li? • Ne. • A šta radiš? • Jedem keks. • Daj i meni malo. • A, spavam, spavam, ...
#1174 od 29.01.2015 : Babe
Stoji pijanac na autobuskoj stanici, dolazi autobus, prilazi mu neka baba i pita ga: • Je li sinko, je l' ovo trojka? A pijanac će: • Jok baba, zgazila si liniju.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo