dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

I ti bi bio zabrinut

#1291 od 18.02.2015 : Svaštara
• Zašto ste tako zabrinuti, komšija - upita konobar svog stalnog gosta. • A, i ti bi bio da ti sin napravi dete kućnoj pomoćnici ... • Ne sumnjam, ali koliko znam, vaš sin ima samo pet godina ... • Da, ali je ipak znao iglom da izbuši sve kurtone koje je našao u mojoj sobi.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3164 od 02.02.2018 : Životinje
Skupile se životinje u šumi da se takmiče u pričanju viceva. Prethodno se dogovore da ubiju onoga čijem se vicu ne budu svi smejali. Prva počne lisica. Ispriča vic i na kraju svi se smeju, osim mede, pa ubiju liju. Zatim dođe vuk. Ispriča vic, svi ćute, samo se meda smeje. Pitaju ga ostali: • Šta je, medo, što se smeješ? Meda će: • Ala je bio dobar onaj lijin!
#1273 od 14.02.2015 : Bračni
Bračna svađa u toku. On: • Kurvo! Ona: • Kurve se krešu za pare! On: • Kurvo volonterko!
#792 od 05.12.2014 : Svaštara
• Kako je juče završila tvoja svađa sa ženom? • Dopuzala je do mene na kolenima. • Nemoguće! I šta je rekla? • Rekla je: Izlazi ispod kreveta da ti ja ne dođem tamo!
#2009 od 23.08.2015 : Perica
Pita deda Pericu kakve su mu ocene u školi. Perica nevoljno odgovara: • Ma loše bre, samo marširaju. • Kako to marširaju? - pita deda. • Pa lepo - 1, 2, 1, 2, 1, 2, 1, 2, ...!
#1871 od 07.07.2015 : Doktori
Baba otišla kod doktora i kaže: • Doktore, kupila sam novi slušni aparat! • Odlično! Inače, kako vam je muž? • Ma jeftino! Samo 10 eura!
#1530 od 01.04.2015 : Pitalice
Koja je razlika između Bosanca i Bosne? • Bosna ima jedno jajce, a Bosanac dva.
#873 od 17.12.2014 : Aforizmi i grafiti
U braku je najvažnija pažnja, jer ako je nema, uhvatiće Vas u švaleraciji. Zato morate dobro paziti.
#691 od 20.11.2014 : Životinje
Sedi zec u šumi i nešto piše. Nailazi lisica i pita: • Šta to pišeš zeko? • Doktorsku disertaciju - odgovara zec. • Svaka ti čast! Koja je tema tvoje disertacije - opet upita lija. • Kako odrati lisicu - mrtav ’ladan reče zeka. • Ma kako te samo nije sramota! Kako se usuđuješ - povika lija, zgrabi zeca i odvuče ga u grmlje. Iz grmlja se čuje lomljenje, vika, urlici - zeka izlazi, strese prašinu sa sebe i nastavi da piše. Nailazi vuk i pita ga: • Zeko, šta to pišeš? • Doktorsku disertaciju - odgovori zec. • Bravo majstore! Koja je tema tvoje disertacije - upita vuk. • Kako odrati vuka - odgovori zeka. • Ma kako se samo usuđuješ - povika vuk, zgrabi zeku i odvuče ga u grmlje. Opet buka, vika, povici ... Posle nekog vremena izlazi zec iz grmlja, a za njim njegov drugar meda, koji reče: • Je l’ si video zeko - nije bitna tema disertacije, nego je bitno ko ti je mentor!
#1739 od 04.06.2015 : Bračni
Bogataša zove njegov advokat i kaže mu: • Gospodine, imam jednu dobru i jednu lošu vest! • Danas mi nešto ne ide, loše sam volje, daj prvo dobru vest. • Dobra vest je da je Vaša supruga investirala 3.000 eur u dve slike, ali veruje da slike u stvari vrede 2 do 3 miliona ... • E odlično, svaka joj čast, baš si me oraspoložio! A koja je loša vest? • Na tim slikama ste Vi i Vaša sekretarica!
#465 od 22.07.2014 : Svaštara
Došao seljak u hotel sa pet zvezdica, ali poteralo ga u WC. Gleda on - muška cipela, ženska cipela. Ode on iza WC-a da obavi nuždu. Naiđe portir i prodere se: • Šta radiš, budalo, što ne uđeš u WC? • Šta ti ja znam, vidiš da imam opanke!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo