pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Dva brda majoneza

#1858 od 05.07.2015 : Crni humor
Ide čovek pustinjom i moli se Bogu: • Molim te, Bože, daj mi nešto da pojedem. Nisam jeo danima! Na sledećoj peščanoj dini naiđe na brdo majoneza i pojede ga. Sledećeg dana opet ogladni i pomoli se Bogu da mu stvori hranu. Ubrzo naiđe na dva brda majoneza i pojede. Trećeg dana ide pustinjom i naiđe na diva kako cedi bubuljice.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2151 od 05.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Kakve sam sreće, meni bi i da sam matičar, svaka rekla NE!
#3086 od 29.10.2017 : Crni humor
Pričaju dvojica komšija: • Noćas je bilo baš jako nevreme. Jesi li ti prošao bez štete na krovu? • Nemam pojma, još uvek ne mogu da nađem krov.
#1675 od 27.04.2015 : Perica
• Mama, volim te. • Hvala Perice, reci to i tati, obradovaće se ... • Tata, ja volim mamu!
#1542 od 04.04.2015 : Aforizmi i grafiti
Često poželim da nekim osobama zviznem šamarčinu, ali ne mogu, ... nemaju obraz.
#383 od 07.12.2013 : Svaštara
Uđem na FB ... Ceca. Upalim TV ... Karleuša. Otvorim novčanik i Boga molim da bude Stoja, kad ono ... Kitić.
#250 od 28.05.2013 : Pitalice
Koja je razlika između političara i lopova? • Nikakva, samo što smo političare sami birali, a lopovi biraju nas!
#1283 od 16.02.2015 : Bračni
• Koliko si platila tu biljku? - pita muž ženu. • Dvadeset eura - kaže ona. • A kakva je to biljka? • To je biljka iz porodice kaktusa. • E pa, da si je smesta vratila toj porodici!
#1320 od 22.02.2015 : Crnogorci
Crnogorac naleteo u gradu na dobru žensku pa joj kaže: • Vala, ženo, blago tvom mužu, te ima ovakvu ribetinu! • Nisam udata! Crnogorac nastavi: • E, onda blago tvojemu dečku! • Nemam dečka! • E, onda, bogumi, blago meni!
#2292 od 14.12.2015 : Svaštara
Kaže devojka svom udvaraču: • Mnogo sam slušala o tome kakav si u krevetu. • Ah, ma nije to ništa naročito ... • Pa, ... tako sam i čula.
#1835 od 30.06.2015 : Pitalice
Šta kažu Bosanci kad kroz Bosnu prođe mešalica sa betonom? • Vidi, loto!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo