pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da li je to Telekom?

#2518 od 03.04.2016 : Svaštara
• Halo, da li je to Telekom? • Da, izvolite ... • E, pušite mi ga. • Gospodine, vidimo ko zove. • Super. Sad znate i kome!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#361 od 31.10.2013 : Mujo i Haso
Bio Ciga i imao tri deteta. Dva su bila krupna a treće sitno. Kad je Ciga bio na samrti, pita ženu: • Je li ženo, kaži mi iskreno, je l' ovo treće dete moje? Žena se zakune i reče da je njegovo. Kad je Ciga umro, žena mu okrete leđa pa reče: • Dobro da me ne pita za prva dva ...
#1952 od 31.07.2015 : Svaštara
Da li smem veš koji se pere na 30 stepeni da iznesem napolje da se suši na 40 stepeni?
#3375 od 05.02.2020 : Pitalice
Zašto su žene jako loši vozači? • Svi instruktori vožnje su muškarci.
#1661 od 25.04.2015 : Policajci
Ide tip glavnom sarajevskom ulicom i glasno psuje državu. Priđe mu policajac i opomene ga da ne psuje, jer će ga morati privesti u policijsku stanicu. • Ma bolan, ne psujem ja ovu sadašnju Bosnu nego onu bivšu! Policajac će na to: • Nemoj ti meni bivšu, znam ja koja ne valja.
#1206 od 01.02.2015 : Svaštara
Gledaju dva ludaka u ludnici kako moler kreči zid, pa jedan od njih reče: • Hajde da mu pomerimo merdevine, neka padne! A drugi će na to: • Ma džaba, neće pasti, vidiš da se drži za četku!
#2095 od 08.10.2015 : Pitalice
Čime se češlja ćelav čovek? • Maramicom.
#1969 od 09.08.2015 : Lala i Sosa
Upecao Lala ogromnog soma i odneo Sosi: • Bacider ga malkice u brašno, pa ondak onako malko u ulje ... nek se čvari u tiganju. • Bog s tobom Lalo, otkud nam brašna? • Pa dobro, ondak samo ulje ... • Ta idi begaj, znaš da nemamo ni ulja. • Ta skuvaj bar jednu dobru čorbu! • Izem te blesavog, na šta da skuvam kad su nam odsekli struju! • Pa šta da radim? Idem da ga bacim nazad u kanal. Baci Lala soma u kanal, som se praćakne, iskoči malo iznad vode i vikne: • Živela Srbija!
#344 od 19.08.2013 : Crnogorci
Crnogorac jede nekakvo pecivo u pekari i nađe dlaku. Priđe prodavačici i upita: • A, đevojko, sa čim je ovo pecivo? • Sa jajima, kaže ona. • E pa, drugi put obrijte jaja.
#2022 od 03.09.2015 : Međunarodni
• Dobar dan, ako može par pitanja, imate li vi "Parove"? • No. • A "Farmu"? • No. • A "Maldive"? • No, no! • Pa što onda bežite iz Sirije?
#1808 od 23.06.2015 : Svaštara
Upoznavanje: • Ćao, ja sam Dunja. • Ja sam Miloš, drago mi je. • Jaooo, pa ti se zoveš kao moj bivši dečko ... • A ti se zoveš kao kompot moje babe!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo