pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da ti nije mene

#1232 od 06.02.2015 : Svaštara
Vrhunac komšijske svađe: • Da ti nije mene, ti ni dece be bi imao ... !
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1010 od 01.01.2015 : Perica
Tokom celog školskog časa Perica uporno gleda u učiteljicu. Pita ga ona na kraju časa: • Perice, šta je bilo? • Učiteljice, ja Vas volim. • Ali, Perice, ja ne volim malu decu. • Pazićemo, učiteljice, pazićemo ...
#2117 od 22.10.2015 : Doktori
• Šta studiraš? • Medicinu! • E, da te pitam, celog dana mi curi nos. Šta da radim? • Obriši ga maramicom!
#1434 od 13.03.2015 : Svaštara
Razgovaraju momak i devojka: • Koliko me voliš od jedan do deset? • Srećo, od jedan do deset te volim jako, ali posle deset idem sa društvom na pivo.
#1014 od 02.01.2015 : Svaštara
Ulazi pijan čovek u taksi i kaže vozaču: • Vo o ... vozi me pravo kući. • Da li biste mogli da budete malo precizniji? • Da, na ... naravno, ... u spavaću sobu.
#1974 od 13.08.2015 : Aforizmi i grafiti
Prava prijateljica sama ponudi, ... ne čeka da je pitaš.
#1879 od 11.07.2015 : Svaštara
Išao Džon Vejn pustinjom i naišao na veliku tablu na kojoj je pisalo: • Oprez, peder u pustinji! Izvadi pištolje, pažljivo se okrenu oko sebe, ali nigde nikog. Pođe on dalje i ugleda još veću tablu na kojoj je pisalo: • Oprez, peder u pustinji! Opet izvadi pištolje, okrene se, ali nigde nikoga. Krene dalje i vidi malecku tablu na kojoj nešto piše. Pošto nije mogao da pročita, sagne se do zemlje i vide da na tabli piše: • Dva puta sam te upozorio!
#2055 od 19.09.2015 : Doktori
Dolazi čovek na kontrolu kod doktora: • Doktore sad mi je bolje, ne kašljem, ne kijam, samo malo teško dišem. • Nista ne brinite, pobrinućemo se da i to prestane.
#895 od 18.12.2014 : Pitalice
Zašto među šumarima nema žena? • Pa, kad ne mogu da sačuvaju ni svoju šumicu, kako će tek državnu?!
#2800 od 11.10.2016 : Policajci
Kako policajac objašnjava sinu negativne brojeve? • To ti je, sine, kad imaš 10 ljudi u kupeu, 15 izađe i treba da se vrati još 5 da bi kupe bio prazan.
#1518 od 30.03.2015 : Bračni
Otac kupi robota koji ti opali šamar ako lažeš. Odluči se da ga isproba za vreme večere. Otac: • Sine gde si bio pre podne? Sin: • U školi, tata. Robot opali šamar sinu. Sin: • OK, bio sam kod prijatelja, gledali smo DVD. Otac: • Šta ste gledali? Sin: • Kung Fu Pandu. Robot opet opali šamar sinu. Sin: • OK, gledali smo pornić. Otac: • Štaaaa? Ja u tvojim godinama nisam znao ni šta je to. Robot opali šamar ocu. Mama: • Ha ha ha, ha vidi se da je tvoj sin. Robot opali šamar mami.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo