dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ćao lutko

#2223 od 23.11.2015 : Svaštara
• Ćao lutko, imaš li dečka? • Ne. • Zbog čega? • Zbog muža.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1481 od 23.03.2015 : Mujo i Haso
Juri Mujo 200 kilometara na sat sa plavušom u automobilu i ona viče: • Nemoj, Mujo, smanji, molim te! Ako poginemo, stara će mi srati!
#835 od 11.12.2014 : Svaštara
Dolazi lik na tetoviranje i kaže da želi sliku ferarija na penisu. • Opa! Želite da zadivite curu? – kaže mu majstor za tetovažu. • Ne, nemam curu, imam dečka – kaže mu lik. • Onda bi bilo dobro da istetovirate još i dva traktora na jajima – posavetova ga majstor. • A zašto? – upita lik radoznalo. • Pa kad vam ferari upadne u govna, da ga traktori izvuku – mirno mu objasni majstor.
#1643 od 21.04.2015 : Svaštara
U specijalnu banju za mršavljenje došle dame kako bi obavile tretman. Instruktor prvi dan obavi sve vežbe predviđene planom, trčanje, sklekove i ostalo, ... Na kraju, one mrtve umorne, a instruktor objašnjava damama koliko su danas izgubile kalorija i kaže: • To vam je isto kao da ste danas imale tri seksualna odnosa. Na to će jedna od njih: • Pa što nas onda ne jebete, nego nas mučite?
#1310 od 21.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Zakazao sam kod doktorke. Pokušaću da osvetlam obraz kod sestre.
#2436 od 27.02.2016 : Narkomani
Policija napravila raciju u kafiću i pitaju nekog nadrogiranog tipa šta će mu nož, a on odgovara: • Pa, za svaki slučaj, ako neko donese tortu.
#350 od 19.08.2013 : Mujo i Haso
Budi se Mujo nakon opercije i na pitanje lekara kako se oseća odgovara: • Pa dobro, samo ne osećam noge. • E, morali smo da ih operemo.
#2294 od 16.12.2015 : Svaštara
Nakon smrti, došla tri prijatelja k Bogu u raj. Pre ulaska, Bog svoj trojici postavi isto pitanje: • Da li ste ikada prevarili svoje žene? Prvi reče: • Jeste da sam imao prilike, ali bio sam jak i nisam nikada prevario svoju ženu! • Dobro, onda ćeš ti u raju voziti najnoviji Mercedes i uživati u svim čarima raja - odgovara Bog. Drugi će: • Ja jesam, ali samo dva ili tri puta, bila je situacija, nisam mogao odoleti i mislio sam, zašto da ne? • Eee, ti ćeš voziti bickl – nastavlja Bog. Treći: • Ooooo, pa ja sam je varao svaki put kad je bila prilika, a bilo ih je puno ... • Tebi onda koturaljke - odlučno će Bog. I tako, jednog dana vozi se treći na koturaljkama, sretne prvoga s Mercedesom, a ovaj plače. Kaže mu treći: • Pa ti nisi normalan! U raju si, imaš novi predivni mercedes, klima, bela koža, stereo, sve što raj daje ti dobijaš i još plačeš. Šta bih onda ja morao da kažem? Na to će prvi: • I ti bi plakao da ti je žena malo pre prošla na koturaljkama ...!
#544 od 06.11.2014 : Crnogorci
Dođe Crnogorac u kafić i sedne. Prilazi mu konobarica i pita ga šta će da popije. Naruči on kafu. • A kakvu kafu želite? – upita ga konobarica. Kaže on: • Vako jaku kâ što sam ja, a tako slatku kâ što si ti! Donese ona kafu, Crnogorac srkne, pa kaže: • E, đevojko, grdna, a da se ti nijesi malko precijenila?
#3168 od 06.02.2018 : Aforizmi i grafiti
Kupiću ti digitron da više ne računaš na mene!
#2835 od 06.11.2016 : Mujo i Haso
Ulazi Mujo u radnju sportske opreme i kaže: • Dobar dan, došao sam da pogledam kakve patike imate ... Prodavačica pita: • Koji model vam se sviđa? • Adrijana Lima, što?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo