dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zbog neraščišćenih račun

#2725 od 17.08.2016 : Aforizmi i grafiti
Kada mediji objave da je neko ubijen zbog neraščišćenih računa, ja pomislim da su ga roknuli ovi iz elektrodistribucije!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#53 od 11.03.2013 : Studenti
Polaže student usmeni ispit. Za to vreme profesor se ljulja na stolici. U jednom trenutku stolica se slomi i profesor padne na pod. Student ne izdrži i počne da se smeje. Profesor će na to, polako ustajući i čisteći odelo: • Eh, kolega, danas padosmo obojica!
#1592 od 12.04.2015 : Svaštara
Dolazi čovek u prodavnicu i kaže: • Molim jedan kondom! A prodavačica će: • Gospodine, kako ste tako nekulturni i nevaspitani, ima i lepših načina da se to traži! Izađe čovek, vraća se ponovo u prodavnicu, skida pantalone i kaže: • Molim radno odelo za gospodina!
#2198 od 18.11.2015 : Bračni
Žali se prijateljica prijateljici: • Eh, šta ti je život! Nekada sam uživala u seksu kada mi se muž vrati sa službenog puta ... • A sada? • Sada uživam kad on ode na put.
#2791 od 03.10.2016 : Svaštara
Idu dve kajsije ulicom i vide šljivu. Jedna kajsija kaže onoj drugoj: • Vidi, ala su ovu prebili!
#3072 od 15.10.2017 : Svaštara
Pričaju dva poznanika: • Kako je kod vas u firmi? • K`o u VIP-u! • Opa, pa to znači da su vam dobre plate? • Ma jok, nula dinara po minutu!
#833 od 11.12.2014 : Svaštara
Srela se dva prijatelja. Kaže jedan: • Eee, živećeš sto godina! • Otkud znaš? - upita drugi. • Zato što sada izgledaš kao da ti je 99!
#3317 od 02.03.2019 : Studenti
Bio student Crnogorac na nekoj sahrani pa onako usput čita natpise na spomenicima: dipl. inž. taj i taj, dipl. ekonomista taj i taj, dipl. pravnik taj i taj. Posle nekog vremena, sav tužan, kaže prijatelju do sebe: • A, kad ja umrem, meni će pisati: Uhvatio uslov za treću godinu!
#2062 od 24.09.2015 : Perica
• Tata, a zasto kažu da su žene lukave kao lisice? • Zato što mnogo jedu patke, Perice ...
#3388 od 24.09.2020 : Studenti
Student koji je pao na ispitu stoji ispred Vukovog spomenika i kaže: • E, moj Đuro, i tvoj Gorski vjenče, zbog vas ja danas padoh na ispitu.
#508 od 17.09.2014 : Mujo i Haso
Kako Haso prevodi skraćenicu DNK? • Da nije komšijino?
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo