pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Biće smešno

#2851 od 17.11.2016 : Svaštara
Kad je Bog stvarao čoveka, asistent mu je pomagao, pa ga upita: • Gotovo? • Dodaj mu još i mali prst na nozi. • Za šta? • Za nameštaj. • Nameštaj? • Veruj mi, biće smešno!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2847 od 13.11.2016 : Aforizmi i grafiti
Hvala banci što su nam omogućili da ponovo stanemo na svoje noge ... oduzeli su nam auto!
#1640 od 20.04.2015 : Mujo i Haso
Pita ženska Muju: • Jesi li ikad igrao golf? Mujo će: • Ša igr'o, vozio!
#1352 od 01.03.2015 : Perica
Sedi Perica na času i piše status na Fejsu: • Svi uče samo ja na Fejsu. Posle izvesnog vremena profesor mu komentariše: • Oćeš da ustaneš da vidiš keca ili da te tagujem?
#886 od 18.12.2014 : Svaštara
• Ti me zoveš samo zbog seksa - reče ona. • Dobro, zvaću te i kada budem krečio stan - odgovori on.
#2007 od 22.08.2015 : Chuck Norris
Chuck Norris je osvojio Wimbledon bejzbol palicom.
#2118 od 23.10.2015 : Aforizmi i grafiti
Imamo mi muda, a i sreće smo kurate.
#1416 od 11.03.2015 : Političari
Sedi Vučić, gleda svoj lik u ogledalu i pita: • Ogledalce, ogledalce, ko je najpopularniji političar u Srbiji? A ogledalo odgovori: • Aleksandar Vučić je najpopularniji političar u Srbiji. Zadovoljan, postavi on i drugo pitanje: • A ko je najbolji premijer na Balkanu? • Aleksandar Vučić je najbolji premijer na Balkanu. Njegova žena pokuša nešto da mu kaže, ali on je prekide: • A ko je najveći reformator na svetu? • Aleksandar Vučić je najveći reformator na svetu. Na to će njegova žena: • Deseti put ti kažem, to nije ogledalo, nego televizor, a to što čuješ je dnevnik na Pinku.
#3034 od 18.07.2017 : Aforizmi i grafiti
O kondomima mogu da kažem samo jedno - ni viršla se ne jede u celofanu!
#76 od 13.03.2013 : Svaštara
Žena kucne komšiji na vrata i kaže mu: • Tako imam želju da se večeras provedem, da se napijem, da vodim ljubav cele noći. Jeste li zauzeti večeras? • Ne! - odgovori komšija sav srećan. • Znači možete da pripazite mog psa?
#1245 od 08.02.2015 : Doktori
Dođe pacijent kod doktora i kaže: • Doktore, ja sam mnogo neodlučan. Doktor odgovori: • Dobro, sredićemo to. A pacijent će: • A možda i nisam.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo