dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da se i ja predstavim

#2782 od 24.09.2016 : Crnogorci
Čita zgodna đevojka seks magazin na plaži. Prilazi joj Crnogorac pa pita: • A reči đevojko pišu li tu koji su najbolji u seksu? • Piše ovđe Madžari ... Opet će Crnogorac: • A pišu li koji imaju najveći? • Piše ovđe Indijanci ... Na to će Crnogorac pružajući ruku: • E red je onda da se i ja predstavim, ja sam Lajoš Vinetu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1059 od 10.01.2015 : Svaštara
Nakon šest meseci zabavljanja, kaže devojka mladiću: • Dragi, vreme je da me predstaviš svojoj porodici. • Neće moći, draga, žena mi je na poslu, a deca u školi!
#861 od 14.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Kad Jorgovanka kaže da je dinar stabilan, evro skače od sreće.
#1709 od 23.05.2015 : Kompjuteraši
Došao programer na ispovest u crkvu i priča popu kako je našao devojku i kako hoće da sa njom stupi u brak. Pop ga pita: • Da li varaš? Programer odgovori: • Svaki put! • A da li neko zna za to? Programer će: • Niko, čak ni administrator servera ...
#2690 od 25.07.2016 : Svaštara
Betmena prevarila devojka, pa ga Robin pita šta će da uradi povodom toga: • Oprostiću joj sve, nisam ja Supermen - odgovori Betmen!
#2334 od 04.01.2016 : Babe
Baba kaže dedi: • Deda, idem malo da se prošetam, da li da obučem brus? Deda: • Obuci, blato je ...
#415 od 14.01.2014 : Svaštara
Štrajkuje u Beogradu 5000 Srba zbog nezaposlenosti. Nekim slučajem naiđe jedan gospodin u novom crnom Mercedesu, zaustavi se i pita jednog od strajkaša: • A šta to radite? • Štrajkujemo zato što nema posla. Gospodin izvadi vizitku iz džepa i kaže: • Evo, možeš odmah sutra početi da radiš u mojoj firmi. A štrajkaš će njemu: • Pa di baš mene nađe od ovih 5000 ljudi?
#2987 od 05.03.2017 : Bračni
Negde na ulici, razgovaraju muž i žena. Žena kaže: • Majke ti, pogledaj onu pijanduru! • A, ko ti je taj? - upita muž. • Pre jedno deset godina me je zaprosio i odbila sam ga. • O Bože, pa on još slavi! - odbrusi muž.
#1067 od 11.01.2015 : Perica
Izvede učiteljica Pericu pred tablu i kaže mu da nacrta nešto okruglo. Perica uzme kredu i nacrta zadnjicu. Učiteljica se naljuti i izbaci ga iz učionice. U tom trenutku naiđe direktor škole pita ga: • Perice šta radiš ispred učionice? • Izbacila me učiteljica. • A šta sada radi učiteljica? • Ma, eno je pred tablom, briše dupe.
#354 od 18.10.2013 : Crnogorci
Prilazi Crnogorac djevojci za stolom i pita je: • Oćeš li plesat? Ona kaže: • Hoću. On kaže: • Ajde života ti da ja malo sjedem.
#3421 od 14.08.2026 : Životinje
Plivaju dve patke, pa prva kaže drugoj: • Vidi kvakva si. Nikvakva!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo