pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Prijatelj na Fejsu

#230 od 02.04.2013 : Aforizmi i grafiti
Dabogda te Sveti Petar prihvatio za prijatelja na Fejsu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2943 od 27.01.2017 : Cigani
Kako Cigani zovu pirsing na ženskom polnom organu? • Mindžuša!
#1721 od 30.05.2015 : Svaštara
Kaže kupac prodavcu: • Dajte mi prašak protiv buva. • Za koliko? • Ne znam, nisam ih prebrojao.
#2062 od 24.09.2015 : Perica
• Tata, a zasto kažu da su žene lukave kao lisice? • Zato što mnogo jedu patke, Perice ...
#2282 od 09.12.2015 : Svaštara
Razgovaraju dva oženjena muškarca srednjih godina: • Bože, što ovo vreme leti! • Bome, imaš pravo. Eto, dva puta kresneš ženu i prođe godina.
#2512 od 29.03.2016 : Mujo i Haso
Na gradilištu viče Mujo: • Bolan, Haso, je l' u tebe metar? • Ma jok, samo 15 santimetara!
#1288 od 17.02.2015 : Bračni
• Šta ti je to? • Koje? • To na kaputu? • Dugme? • Ne pravi se pametan. Ta dlaka, ... ne odgovara ni jednoj boji u krugu porodice i prijatelja!? • Jebi se! Hoćeš DNK analizu? • A kao smeš na analizu? • Odvratna si! Ja tebe nisam proganjao za tragove zuba na dupetu! • Rekla sam ti da je to od kera! • E pa i dlaka je od kuje!
#2467 od 21.03.2016 : Cigani
Tužila Ciganka muža zbog zlostavljanja. Pita sudija Cigu: • Je li, Cigo, što si udarao ženu tiganjem po glavi? • Mlogo laje, gos'n sudija, mlogo ... • Ako je već tako, nisi je trebao po glavi, nego po dupetu! • Aaaa, neeee ..., gos'n sudija, mi smo dole u dobri odnosi, ali gore mnogo laje ...!
#2535 od 17.04.2016 : Svaštara
Došao Milojko u firmu u kojoj se nedavno zaposlio pa mu šef kaže: • Prvo pravilo kod nas je da obrišete noge na otiraču pred ulazom. Da li ste to uradili? A Milojko će: • Da, uradio sam. A šef će na to: • Drugo pravilo kod nas je da govorite istinu. Pred ulazom nema otirača za noge!
#819 od 08.12.2014 : Svaštara
Posle tuče na jednoj svadbi, morala je da interveniše i policija. Skupljanje izjava je u toku ...: • Pa tako ja zamolim mladu za ples. Otplešemo jedan, muzika svira dalje i mi nastavimo. Otplešemo drugi ples, muzika dalje svira i mi opet nastavimo. Pa onda treći ... • Dobro, skrati malo. Koliko plesova ste otplesali? • Tako negde, posle petog plesa ustane mladoženja, zatrči se do nas i šutne svom snagom svoju mladu među noge. • Auuu. Pa to je sigurno bolelo. • Bolelo, bolelo, nego šta. Sve prste na desnoj ruci mi je polomio, ... mater mu blesavu.
#2840 od 11.11.2016 : Životinje
Dođe orao u kafanu, napije se i ne može više da poleti, pa kaže: • Šta je ovo ljudi, kao da sam kopao a ne orao?!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo