dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Opet su najgori posao uvalili crncu

#615 od 12.11.2014 : Političari
Zašto je Obama pobedio na izborima? • Uzevši u obzir u kakvom stanju je Buš ostavio zemlju, opet su najgori posao uvalili Crncu!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#343 od 19.08.2013 : Perica
Pita Perica majku: • Mama, da li sam ja lep i dobar? • Naravno, sine. Prava si ikona. • Kako to, kao ikona? • Kad te vide, svi se krste!
#833 od 11.12.2014 : Svaštara
Srela se dva prijatelja. Kaže jedan: • Eee, živećeš sto godina! • Otkud znaš? - upita drugi. • Zato što sada izgledaš kao da ti je 99!
#776 od 04.12.2014 : Pitalice
Šta da radite u pustinji kad je ispred vas lav, iza vas jaguar, a imate samo jedan metak na raspolaganju? • Ubijete lava i pobegnete jaguarom.
#972 od 28.12.2014 : Svaštara
Otišao čovek kod čarobnjaka i pita ga može li da poništi kletvu koja je bačena na njega. • Zavisi - kaže čarobnjak - ako se sećaš tačnih reči ... • Kako se ne bih sećao: "Sada vas proglašavam mužem i ženom ...".
#652 od 15.11.2014 : Perica
Pita učiteljica: • Perice, zašto juče nisi bio u školi? Perica odgovori: • Izvolite, mama je napisala opravdanje. Učiteljica ponovo pita: • A šta ti je bilo? • Ne znam, nisam pročitao šta je mama napisala.
#1477 od 22.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Tražim ženu svog života, ... ali pod uslovom da ne sazna njen muž.
#187 od 20.03.2013 : Međunarodni
Sretnu se Euro, Dolar i Dinar, i počnu da se razmeću pričama o svojoj sličnosti sa nekim životinjama. Kaže Euro: • Ja sam kao tigar! Ja kad skačem, skačem nezadrživo, silovito, rušim sve pred sobom ... Na to će Dolar: • Ja sam kao antilopa. Kad ja skačem, skačem visoko i daleko, skačem elegantno ... Na kraju će Dinar: • A ja sam kao lav! • Otkud ti kao lav? • Pa lepo, kad vi skočite, ja RIKNEM.
#745 od 30.11.2014 : Svaštara
Dolazi Milisav kući posle celodnevnog rada na njivi, izvali se na trosed i požali: • Noge su mi mrtve umorne! A Živadinka će na to: • Sudeći po mirisu, umrele su pre tri dana!
#2631 od 17.06.2016 : Svaštara
• Gde si sad? • Čekam bus. • Požuri. • Evo, probaću brže da čekam!
#2848 od 14.11.2016 : Mujo i Haso
Ispraća Fata svog Muju na pecanje, rečima: • Bolan Mujo, ako šaran bude skup, ti uzmi štuku ili smuđa!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo