pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

I Aljaska je pripadala Rusiji

#1177 od 29.01.2015 : Političari
Pita Obama Putina: • Šta planirate sada, kada je Krim Vaš? Putin odgovara: • Pa čuj, i Aljaska je pripadala Rusiji ...
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1354 od 01.03.2015 : Svaštara
Pita vernik sveštenika: • Da li čovek sme da se bogati na tuđim greškama? • Neee, sinko. To je greh ... • Onda mi vratite mojih 100 eura koje ste mi uzeli na venčanju pre dve godine!
#2491 od 27.03.2016 : Svaštara
Umre carinik i ode kod svetog Petra. Upita njega Petar: • Oćeš li u pakao ili u raj? Odgovara carinik: • Ja bih negde između, ako može na granici.
#987 od 30.12.2014 : Doktori
• Doktore, treba mi potvrda da ne mogu da radim. • U redu, šta Vam fali? • Pa, ... ta potvrda.
#1462 od 19.03.2015 : Aforizmi i grafiti
Kad neko kaže da gaji osećanja, ja ga zamišljam kako ih seje, zaliva, đubri, ubere, osuši, ... i na kraju popuši.
#3000 od 18.03.2017 : Policajci
Saobraćajac u kontroli kaže Cigi vozaču kog je zaustavio: • Ovo što Vi vozite ne može se nazvati automobilom! Ciga mu odgovori: • Da, znam, zato i nemam vozačku dozvolu!
#119 od 15.03.2013 : Lala i Sosa
Lalina tezga na pijaci. Prilazi gospođa i pita: • Lalo, jesu li ti krastavci veliki? A Lala odgovara: • Pa ovi krupni jesu, a ovi sitni nisu.
#1677 od 28.04.2015 : Svaštara
Razgovaraju dve prijateljice: • Još uvek ne verujem da si se udala za tog starca! • E draga moja, kad uzmeš lovu ne gledaš koje je godine štampana!
#2995 od 13.03.2017 : Aforizmi i grafiti
Potrčao je u susret tramvaju. Nažalost, tramvaj ga nije prepoznao.
#592 od 10.11.2014 : Crni humor
• Tata, tata, gde se uliva Dunav? • U dnevnu sobu, sine, u dnevnu sobu ...
#1032 od 06.01.2015 : Mujo i Haso
Otišao Mujo u padobrance. Treba da skače po prvi put, ali kaže on svom nadređenom: • Sanjao sam sinoć moju tetku i ona mi je rekla da mi se padobran neće otvoriti. • Daj ne lupetaj Mujo. Evo ti moj padobran, ako ne veruješ da će se otvoriti, a ti meni daj svoj. Skoči Mujo i njemu se otvori padobran. Kad pokraj njega nešto proleti: • Mujooo!!! Jebem ti tetkuuuuu ....
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo