Ko ne sluša, ima da leti
#1731 od 03.06.2015 : Policajci U neki zatvor došao novi policajac da radi kao čuvar. Upravnik ga upozorava o neposlušnosti zatvorenika. Na to će policajac:
• Ma nema problema šefe, ko ne sluša, ima da leti napolje!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#523 od 03.11.2014 : Mujo i Haso • Mujo jarane moj. Koje žene više voliš, one koje mnogo pričaju, ili one druge?
• Ma koje druge, Haso?
#1964 od 04.08.2015 : Svaštara • Tajo, tajo, dođi brzo neko je umro.
• Sine vidiš da igram poker, tako da prvo reci ko je umro i gde, pa da razmislim.
• Ne znam tajo, ali mama kaže da je bolje da dođeš odmah.
• Mama kaže, a? A plače li majka?
• Ne.
• Kuku, neko mi je moj umro.
#3401 od 20.12.2021 : Crnogorci Idu dva Crnogorca nekim planinskim putem, ... odjedanput jedan zastane, vrati se par koraka nazad i zgazi puža koji je bio na stazi iza njih! Drugi se iznervira:
• Danilooo! Auu čoče, što uradi to?!
• Aa, nervira me mnogo, prati nas još od Kolašina!
#2239 od 27.11.2015 : Svaštara • Je l' ti se sviđa moj novi iPhone?
• Da. Koliko si ga platio?
• Nisam ga kupio, dobio sam ga ...
• Gde bre?
• Pobedio sam u trci ...
• Koliko vas je učestvovalo?
• Pandur, vlasnik telefona i ja ...
#836 od 11.12.2014 : Mujo i Haso Dolazi Mujo kod doktora i kaže:
• Doktore pomozite, ne mogu da živim bez seksa!
• Koliko puta dnevno vodite ljubav sa suprugom?
• Dva puta!
• Pa, dobro, to i nije mnogo!
• Pa i nije doktore, ali ja to dva puta u isti dan radim i sa sekretaricom!
• Au, pa to je stvarno previše!
• Ali ni to nije sve, ja to dva puta radim i sa prostitutkama!
• Ovo je prevršilo svaku mjeru. Ne znam šta da Vam kažem, ali moraćete da uzmete stvar u svoje ruke!
• I to doktore isto radim dva puta dnevno!
#411 od 14.01.2014 : Mujo i Haso Mujo i Fata završili u ludari. Jednog dana, šetaju se njih dvoje pored bazena i Mujo se oklizne, padne u vodu i počne da se davi. Fata skoči za njim, uspe nekako da ga izvuče i spase ga. Sve to videla je glavna medicinska sestra i narednog dana dođe ona kod Fate i kaže joj:
• Fato, imam jednu dobru i jednu lošu vest! Dobra je da ćemo te pustiti iz bolnice jer si bila hrabra i spasila Muji život! A loša je da se Mujo obesio u kupatilu kaišom!
Fata će na to:
• Ma nije se on obesio, to sam ga ja stavila da se osuši! Nego, kad ćete me pustiti odavde?
#148 od 15.03.2013 : Crnogorci Došao Crnogorac u Podgoricu na pijacu pa pita prodavačicu:
• Pošto su ti paprike?
Kaže ona:
• Dva evra.
• A da ti nijesu punjene?
#82 od 13.03.2013 : Aforizmi i grafiti Ne stidim se svoga siromaštva, do njega sam došao poštenim radom.
#579 od 09.11.2014 : Svaštara Otišao delija na utakmicu Zvezda – Vojvodina i poveo buldoga. Počne utakmica i Zvezda povede 1 : 0. Sve delije skoče, pa skoči i buldog sa raširenim šapama. Povede Zvezda 2 : 0 i opet ludnica na severu – buldog skoči i napravi kolut napred i kolut nazad. Primete to i delije i oduševe se. Priđe jedan i pita vlasnika:
• Je li, a šta tek radi kad pobedimo Partizana?
A ovaj mu odgovori:
• Ne znam, imam ga tek tri godine.
#2541 od 22.04.2016 : Svaštara Mladić se obraća ocu svoje devojke:
• Imam čast da zatražim ruku vaše ćerke. Mada je to samo puka formalnost.
• Ko kaže da je to formalnost? Njena majka?
• Ne, ... ginekolog!