dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pa, turbo

#1094 od 14.01.2015 : Plavuše
Pita profesor fizike plavušu: • Koja vrsta zračenja se koristi u solarijumu? Plavuša odgovori: • Pa, turbo!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1952 od 31.07.2015 : Svaštara
Da li smem veš koji se pere na 30 stepeni da iznesem napolje da se suši na 40 stepeni?
#261 od 09.06.2013 : Oglasi
Potrebna gatara za dobro plaćen posao. Ona će znati gde treba da se javi.
#3266 od 15.05.2018 : Pitalice
Ko su prvi vesnici proleća u Sloveniji? • Bosanci na mešalicama!
#2970 od 18.02.2017 : Lala i Sosa
Rodi Lalina ćerka vanbračno dete. Lala nije hteo da je vidi nedelju dana. Posle toga, šta će, pomiri se sa sudbinom. Pozove je i očita joj bukvicu: • Ćero moja - poče Lala strogo - ti, kako si počela, ... na kraju ćeš još i propušiti!
#430 od 19.04.2014 : Svaštara
Dolazi žena i kaže mužu: • Da znaš samo da mi je ginekolog rekao da dve nedelju neću moći da imam seks. • A šta ti je rekao zubar?
#327 od 12.08.2013 : Perica
Profesorka na času proziva Pericu: • Perice, hajde ustani i reci nam dve zamenice. • Ko? Ja? A profesorka odgovori: • Konačno i od tebe jedan tačan odgovor!
#826 od 10.12.2014 : Pitalice
Zašto kamiondžije, čim izađu iz kabine, moraju da šutnu točak od kamiona? • Da odlepe jaja od butina!
#534 od 05.11.2014 : Perica
Pita mama Pericu: • Rekao si da si gladan kao vuk, zašto ne jedeš? • Mama, gde si ti videla da vuk jede grašak?
#3032 od 18.07.2017 : Babe
Policajac zaustavlja auto koji je jurio preko brzinom većom od 150 km na sat: • Gospođo, da li znate da ste prekoračili dozvoljenu brzinu?Gospođa koja ima 85 godina, mirno odgovara: • Znam sine, ... ali ja moram da stignem na odredište pre nego što zaboravim gde sam krenula ...
#3332 od 21.04.2019 : Aforizmi i grafiti
Oralni seks u šumadiji košta 500 dinara. Pa, ... ja davno tvrdim da nas ovde u Beogradu deru sa skupoćom!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo