pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pa to sam ja

#2293 od 15.12.2015 : Plavuše
Šetaju dve plavuše ulicom i nađu ogledalo. Pogleda se jedna i kaže: • Uuu, što mi je poznata ova! Uzme druga ogledalo pa kaže: • Pa to sam ja, budalo jedna!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2860 od 26.11.2016 : Bračni
Kaže jedna komšinica drugoj: • Komšinice, može li oklagija na pola sata? A, ova će: • Ne može, ... i ja čekam muža!
#2436 od 27.02.2016 : Narkomani
Policija napravila raciju u kafiću i pitaju nekog nadrogiranog tipa šta će mu nož, a on odgovara: • Pa, za svaki slučaj, ako neko donese tortu.
#2894 od 25.12.2016 : Chuck Norris
Chuck Norris je sam sebe držao na krštenju.
#1139 od 22.01.2015 : Doktori
Tri lekara na kafi ... Oftalmolog kaže: • Idem ja, vidimo se. Otorinolaringolog dodaje: • Idem i ja. Čujemo se. Na to će ginekolog: • Ok, pozdravite supruge.
#2744 od 28.08.2016 : Crnogorci
Odlučili Crnogorci da pred grupom turista otvore grob i pokažu Njegoša! I učiniše to. Gledaju ga turisti sa čuđenjem ( e, junaka ), no jedno dete dobaci: • Ma nije on Crnogorac! Svi ga pogledaše, a direktor muzeja upita: • A kako ti to znaš? Na to će dete: • A, đe su mu trenerka i mobilni?
#1445 od 15.03.2015 : Bračni
U kući sami muž i žena. Mužu se prijbe i navali na ženu. Žena će: • Polako, stani, daj malo romantike, pusti tuš u kupatilu, kao da pada kiša napolju. On to uradi i odmah navali na nju. Žena će: • Polako, stani uključi ventilator kao da duva vetar napolju. On to uradi i opet navali na nju. Žena će: • Polako, stani, uključi veš mašinu kao da grmi napolju. On i to uradi, sedne i zapali cigaretu. A žena će: • Pa hajde, šta čekaš? • Gde da se jebemo po ovom kijametu!
#2574 od 14.05.2016 : Piroćanci
Došao Piroćanac na pijacu i pita: • Koliko su jabuke? • Što više kupiš, jeftinije su - kaže trgovac. • Hajde, tovari dok ne bude besplatno - reče Piroćanac.
#1662 od 25.04.2015 : Svaštara
Razgovaraju dvojica penzionera: • Sećaš li se kada smo ono u vojsci dobijali brom da ne bismo jurili ženske? • Sećam se. • E, pa izgleda da je počelo da deluje.
#2980 od 26.02.2017 : Aforizmi i grafiti
Sanjao sam da nemam ni prebijene pare i ujutru, čim sam se probudio, san mi se ostvario. Ne odustajte od svojih snova!
#1061 od 11.01.2015 : Svaštara
Dan posle udaje ćerke, otac reče ženi: • Eee boga mi, trebalo je da naučimo da igramo šah. • Zašto? • Pa, vidiš da smo dali damu za konja.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo