Nosi reket u kafić

#3070 od 10.10.2017 : Plavuše
Zašto plavuša nosi reket u kafić?
• Čula je da će joj konobarice servirati.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 54 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2201 od 19.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Ko rano postane otac, taj više ni sa viršli ne skida najlon.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#2449 od 09.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Dobar čovek voli svačiju ženu, a loš ne voli ni svoju.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 34 Ocena: 
#1307 od 21.02.2015 : Svaštara
Tri muškarca na pustom ostrvu. O čemu razgovaraju?
• O pivu, fudbalu i ženama.
Tri žene na pustom ostrvu. O čemu razgovaraju?
• Dve se odvojile i ogovaraju onu treću!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 25 Ocena: 
#1024 od 04.01.2015 : Bračni
Čovek se vraća kući sa poslovnog puta dan ranije. Prošla je ponoć. Vraćajući se kući pita taksistu, da li bi hteo da mu bude svedok, jer misli da ga žena vara, na šta taksista pristane, uz uslov da mu plati 100 Eura. Došavši kući, obojica se tiho ušuljaju u spavaću sobu. Muž upali svetlo, baci ćebe s kreveta i ugleda ženu sa ljubavnikom. Ljut uzme pištolj i prisloni ga ljubavniku na glavu. Žena poviče:
• Ne pucaj, lagala sam ti da sam nasledila novac. ON je platio BMW kog sam ti dala, ON je platio jahtu, ON je platio godišnje karte za utakmice, ON je platio kuću na jezeru, čak plaća i mesečne račune.
Negodujući, muž spusti pištolj, pogleda taksistu i upita:
• Šta bi ti uradio?
Taksista odgovori:
• Pokrio bih ga ćebetom, da se ne prehladi.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 40 Ocena: 
#259 od 08.06.2013 : Pitalice
Zašto sveštenici ne koriste kondome?
• Zato što mali dečaci ne mogu da zatrudne.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 93 Ocena: 
#3303 od 26.12.2018 : Plavuše
Plavuša, a uz to i devica, kaže vibratoru:
• Nemoj da se treseš, i meni je prvi put.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 124 Ocena: 
#168 od 17.03.2013 : Međunarodni
Srbin na hrvatskoj graničnoj kontroli. Carinik mu uzima lične podatke. Komuniciraju na engleskom. Dođoše tako i do zanimanja, pa carinik upita:
• Occupation?
A Srbin odgovara:
• No, no ... just visit!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 64 Ocena: 
#3383 od 25.08.2020 : Aforizmi i grafiti
Džaba si se obukla za 100 evra, kada si se skinula za 20!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 263 Ocena: 
#120 od 15.03.2013 : Lala i Sosa
Dve plavuše putuju autobusom za Beograd i pričaju, a Lala prisluškuje razgovor:
• Sinoć mi je bio dečko ... pa smo slušali muziku ... pa me je poljubio u obraz ... pa smo jeli ... pa smo pili sok ... pa smo gledali film ... pa me je mazio ...
U neko doba vikne Lala, vidno iznerviran:
• Ta kaži već jedared je l' bilo seksa il' nije! Trebô sam sići tri stanice ranije, a sad ću stići i do Beograda!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 58 Ocena: 
#3138 od 02.12.2017 : Oglasi
Posedujem kiseli kupus u glavicama, ovogodišnji! Potreban partner sa mlevenim mesom za zajedničko ulaganje u sarmu!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 104 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.