pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Čekićem udri po njoj

#2688 od 24.07.2016 : Mujo i Haso
Mujo bio šegrt u kovačkoj radnji. Kaže majstor kovač Muji: • Sada ću kliještima uzeti užarenu potkovicu iz peći i kad ti klimnem glavom, ti čekićem udari po njoj ... Ne zna se šta je kovač rekao Muji kada se osvestio!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3342 od 01.08.2019 : Mujo i Haso
Pošalje kapetan Hasa vojnika Muju da mu donese čizme od kuće. Ode Muja i još sa vrata kaže Fati, Hasinoj ženi: • Posl`o me Hasa da jebem i tebe i tvoju sestru! • Bolan Mujo, nije valjda, što bi to Hasa rek`o? • Ako mi ne veruješ - kaže Muja - sada ćemo da ga pitamo. Izađe ispred kuće i prodere se ka kasarni: • Je l` obe Haso? • Obe, obe, Mujo!
#823 od 09.12.2014 : Svaštara
Oduševljena devojka pita dečka: • Da li je istina da radiš za televiziju? • Da, ostale su mi još četiri rate.
#2757 od 05.09.2016 : Pitalice
Šta je to menstruacija? • To je kad žena legne na belu posteljinu, a probudi se na zastavi Japana.
#806 od 06.12.2014 : Pitalice
Šta je Zmaj? • Zmaj je legendarno čudovište koje se hranilo devicama. Poslednji je umro od gladi.
#267 od 09.06.2013 : Perica
Moli se Perica Bogu pre spavanja: • Dragi Bože, molim te da je Berlin glavni grad Finske! Ču to njegova mama, pa će njemu: • Perice, crni sine, kakva ti je to molitva? Na to će Perica: • Ćuti kevo, danas je bio kontrolni iz geografije!
#2487 od 27.03.2016 : Svaštara
Kauboj u nekoj vukojebini ulazi u salun. Za šankom konobarica, prsata plavuša, a okolo ni žive duše. Kauboj pogleda cenovnik: • kafa ...... 1 dolar • sok ........ 2 dolara • sendvič ... 3 dolara • drkanje ... 15 dolara Kauboj još jednom pogleda oko sebe ... nikoga osim konobarice. Pozove konobaricu: • Gospođice, recite mi, ko obavlja ovo dranje za 15 dolara? • Ja, naravno, a ko bi drugi. • Onda, ... dušo, operi dobro ruke, jer ja bih jedan sendvič!
#1752 od 06.06.2015 : Piroćanci
Umro Piroćancu otac. Otišao je da kupi ocu urnu i pita prodavca: • Pošto vam je ova urna? • 100 eura. • Imate li neku jeftiniju? - pita on. • Imam, evo ova je 50 eura. • A pošto je ona tamo na kraju? • To je tegla od krastavaca! Daću vam je za džabe. • Uzeću je - odgovori Piroćanac - jer tatko je i onako voleo da gleda kroz prozor.
#2546 od 27.04.2016 : Perica
Učiteljica upozorava đake da će sutra biti pismeni zadatak iz matematike, da niko ne sme da izostane, da nikakva lekarska i druga opravdanja neće pomoći. Perica pažljivo sasluša i pita: • A šta ako budem iscrpljen od seksa? • Ništa, Perice, pisaćeš drugom rukom - odgovori učiteljica.
#619 od 12.11.2014 : Doktori
• Doktore, kada ćete znati šta mi je? • Sutra, ... posle obdukcije.
#2267 od 03.12.2015 : Zemunci
Razgovara majka sa sinom Zemuncem: • Dobro, sine, dokle ćeš tako? Ukrao si sve što imaš u životu! • Brate, kevo, šta ti je, diplomu i vozačku sam kupio!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo