pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Dobro je, bitno da nisam ja kriva

#2279 od 07.12.2015 : Plavuše
Plavuša za volanom, mrtva pijana, izazvala saobraćajnu nesreću. Prilazi joj policajac i kaže: • Razlog za vašu saobraćajnu nezgodu je alkohol. • Uh, dobro je, bitno da nisam ja kriva!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2910 od 05.01.2017 : Bračni
Dobio muž premiju na lotou, vraća se kući i kaže: • Ženo, pakuj se. Dobio sam premiju na lotou! • Šta da pakujem, letnju ili zimsku garderobu? • Ma, pakuj se u pizdu materinu, da te ne vidim više!
#3058 od 15.09.2017 : Aforizmi i grafiti
Ja nikada ne koristim žmigavac, ... šta je koga briga kuda ja idem!
#2395 od 01.02.2016 : Cigani
Zaboleo Cigu stomak pa ode on kod doktora. Opipava mu doktor stomak, pa pita: • Kakva ti je velika nužda? • Velika brate, velika, da nije ne bih ni došao. • Ne pitam te to, nego kakva ti je stolica? • Drvena, a i stara, vala propala skroz. • Ama, čoveče, razumeš li ti mene, koliko puta ideš napolje? • Od kada svane i ne ulazim u kuću do večeri. • Govno, Cigo, kakvo ti je govno? • Eee, gospon doktor, to još nisam probao.
#3037 od 18.07.2017 : Crnogorci
Crnogorac muva devojku: • Radiš li, mala? • Radim ... • O'š li da ti sredim trudničko?
#1479 od 22.03.2015 : Svaštara
U bolničkoj trpezariji: • Ovaj čaj je grozan - kaže jedan pacijent. • To nije čaj, nego kafa - kaže drugi. • Hajde, ko hoće još supe? - pita bolničarka.
#2610 od 07.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Ne znam zašto se svi ljute na političare?! Pa, nisu oni ništa uradili.
#280 od 12.06.2013 : Mujo i Haso
Fata se hvalila prijateljicama kako je smršala 5kg. • Kako? - pitaju je. • Mrkva, luk, krompiri, blitva ... • Kuvala ili pržila? - zapitaju one. • Kopala, ba.
#2094 od 08.10.2015 : Međunarodni
Dogovore se Amerikanci da idu u Rusiju i da vide koliko dugo žive Rusi. Stignu oni u Rusiju i krenu po zemlji, pa naiđu na jednog dedu, a on sav uplakan. Pitaju ga Amerikanci: • Deda, koliko godina imaš? • Sto jednu. • A što plačeš? • Tukao me tata. • A što te je tukao? • Zato što sam sapleo dedu!
#683 od 19.11.2014 : Životinje
Ide lisica šumom, gladna. Sve gleda gde će šta strpati u stomak ... tek se iz jednog grma začuje: • Kukurikuuuuuu!!! Lisica, presrećna, skoči u grm. Kad tamo, dohvati je meda, počne da je guzi i kaže: • Hehehehehehehe, otkad sam naučio ove strane jezike riba koliko 'oćeš!
#2928 od 19.01.2017 : Policajci
Stoji kurva na uglu. Priđe joj pandur i pita: • Dobro veče, gospođo, da li vi to prodajete seks? • Seks, jaaa? Ma ne, šta vam pada na pamet, ne prodajem ja seks, već kondome uz besplatnu demonstraciju.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo