pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Zašto Crnogorci dolaze u Srbiju?

#1795 od 18.06.2015 : Pitalice
Zašto Crnogorci dolaze u Srbiju? • Zato što su čuli da u Srbiji nema posla.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#946 od 23.12.2014 : Perica
• Deco, danas ćemo učiti novo slovo. to je slovo P. Hajde, ko će da mi kaže neku reč na slovo P? Perica odmah diže ruku, a učiteljica će: • Ti Perice spusti ruku! Još nisi doveo oca u školu ni za slovo K!
#999 od 31.12.2014 : Aforizmi i grafiti
Psihijatar možda i može da pomogne, ali je psovanje jeftinije.
#2244 od 28.11.2015 : Životinje
Srele se dve muške stonoge, pa jedna reče: • Gde si, čuo sam da si nabacio super žensku. Kažu, ženska ti ima strava noge? • Hm, ... pa jeste, tačno je to što kažu ... • Auu, ... al' se pravimo naivni ... Nego, pričaj kako idu one stvari, pokvarenjače jedan, sigurno mala rastura! • Znaš, ... pravo da ti kažem, dok ona raširi sve svoje lepe noge, ja zaspim ...
#3188 od 26.02.2018 : Doktori
• Doktore, boli me leva noga! • To ti je od starosti ... • Doktore, i desna je isto godište, pa ne boli!
#2145 od 02.11.2015 : Perica
Otac pita Pericu: • Perice, kaži tati, koga više voliš, mamu ili tatu? • Oboje vas puno volim. • Dobro, hajde ovako, kada bi ja otišao u Rim, a mama u Njujork, gde bi ti otišao? • U Njujork. • Dobro, a zašto? • Zato što je tamo super. • Dobro, a da ja odem u Njujork, a mama u Rim? • Onda bi otišao u Rim. Otac ga upita iznervirano: • Dobro, a zašto? • Pa, zato što sam u Njujorku već bio.
#203 od 24.03.2013 : Cigani
Uhvatili četnici cigu i traže mu da kaže gde je sakrio partizane. • Cigo, gde su partizani? • Neću da kažem. • Cigo, ubićemo ti dete. • Neću da kažem, ubijte ga. I oni mu ubiju dete. • Cigo, reci gde su partizani, ubićemo ti ženu. • Neću da kažem, ubijte je ... I oni je ubiju. • Cigo, bree, reci gde su partizani, lupiću ti šamar! • Ma dobro, bre, u podrumu su! - odgovori ciga.
#20 od 11.03.2013 : Policajci
Zaustavio policajac vozača koji je u naseljenom mestu vozio 80 km/h. Policajac započinje razgovor: • Vozili ste 80 na sat, a dozvoljeno je 50, za svakih 10 km/h 3.000 dinara kazne, znači Vaša kazna je 9.000 dinara. Vozač odgovara: • Ali ja poznajem vašeg načelnika. • U redu je to, ali kazna je 9.000 dinara! • Ali ja sam dobar prijatelj sa načelnikom! • Cenim ja to, ali kao što rekoh, kazna je 9.000 dinara? • Ali mi smo kućni prijatelji! • Pa pozovite ga telefonom! Vozač zove načelnika na mobilni i sa druge strane mu govorni automat kaže da pretplatnik nije trenutno dostupan. Policajac nastavlja: • I šta ćemo sada: pomoć prijatelja ste iskoristili, publike kao što vidite nema, ostaje nam jedino pola-pola.
#3230 od 09.04.2018 : Plavuše
Kako zovu plavušu koja ne puši? • Ma, ne zovu je uopšte!
#839 od 11.12.2014 : Svaštara
Dolazi sodomista kod popa da se ispovedi. • Oče, zgrešio sam. Jebao sam mačku. • A kako to? – upita pop. • Pa lepo, staviš mačku u čizmu i završiš posao. Čuje to popov pomoćnik pa, kada je sodomista otišao, dođe kod popa i kaže: • Je l’ vidite, oče, kako se to radi, a ne drž’ je, Milutine, drž’ je, Milutine!
#1953 od 31.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Kakvu sam kafu skuvao komšinici, evo još traži gaće po sobi.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo