dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ne znaju da igraju fudbal

#2036 od 10.09.2015 : Pitalice
Koja je sličnost između fudbalera i košarkaša Srbije? • Ni jedni ni drugi ne znaju da igraju fudbal.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2260 od 01.12.2015 : Pitalice
Kada je Pinokio shvatio da je od drveta? • Kad se zapalio masturbirajući.
#2236 od 26.11.2015 : Svaštara
• Od svih knjiga i knjižica koja ti je najviše pomogla u životu? • Očeva štedna knjižica!
#628 od 13.11.2014 : Životinje
Momak i devojka naručili puževe u restoranu. Jedu oni i jedu, kad ostade samo jedan pužić. Uzme ga devojka i sisa, sisa, ali puž nikako da izađe. Da ga ona dečku. On pokuša nekoliko puta, ali ništa. Uzme ga devojka ponovo i pogleda malo bolje. Kad ono mali puž se drži za kućicu i viče: • To, mala, tooo!!!
#1372 od 05.03.2015 : Mujo i Haso
Srela se Fata u gradu s prijateljicom, a ova će odmah: • Fato, bona, znaš li da se priča da te Mujo vara? Fata slegne ramenima: • Znam, bona, znam i s kim, al ne znam, boga mi, s čim!
#3380 od 27.02.2020 : Aforizmi i grafiti
Jednom sam probao da pronađem sebe i od tada mi se gubi svaki trag!
#2180 od 16.11.2015 : Mujo i Haso
Ide Mujo ulicom, vidi Hasu kako po poledici nosi prozor i pita ga: • Bolan, Hasane, gde ćeš s tim prozorom? • Kod stakloresca da ga zastakli - odgovara Haso. • Zašto kada nije polomljeno? • Dok stignem do stakloresca po ovoj poledici, sigurno će se razbiti.
#1847 od 04.07.2015 : Crni humor
Stoje dva čoveka na santi leda. Kaže jedan: • Vidi, spaseni smo! • Kako znaš? • Evo ide Titanik.
#983 od 30.12.2014 : Doktori
Nova Hipokratova zakletva: • Kunem se da ću pomoći svakom pacijentu, bez obzira koji mi Whisky nosi.
#2547 od 27.04.2016 : Pitalice
Kako Mađari nazivaju bankomat? • Serekeš.
#576 od 09.11.2014 : Životinje
Šta je gore od žirafe koja ima upalu grla? • Stonoga koja ima ravne tabane.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo