pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ja sam tada imao 17 godina

#311 od 07.08.2013 : Policajci
Grdi pandur svog sina: • Sine, stvarno mislim da nije u redu da već u petom razredu pušiš! • Da, tata, ali pričao si mi da si i ti počeo da pušiš u petom razredu. • Ma jeste, ali ja sam tada imao 17 godina.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2861 od 27.11.2016 : Bračni
Kaže žena mužu: • Dragi, sutra mi je rođendan! • Odlično! Imaš li kakvu želju? • Imam, počinje sa ‘S’, a završava sa ‘EKS' ... • Ajde majke ti, pa ti si luda. Šta će ti siporeks?!
#2411 od 07.02.2016 : Lala i Sosa
Tužila Persa Lalu za silovanje. Na sudu priča: • Strovalio me s leđa ... pa izvadio đoku ... • To ne može da stane u zapisnik, izvadio je, hoćete reći, penis. • Da. Strovalio me u bašti, pa izvadio ono ... ono, gos'n sudija, što ne može u vaš zapisnik da stane, ali može u moju pičku!
#2287 od 13.12.2015 : Mujo i Haso
Mujo rešava ukrštenicu i pita Sulju: • Reci životinju koja ima pet slova, počinje na R i završava na R. • Krava! • Pa, kako krava, Suljo? • Pa lepo. Krava počinje rogom i završava repom, oba su ti na R!
#2938 od 24.01.2017 : Piroćanci
Ode Piroćanac sa porodicom na more. Dok su se brčkali, mali Žikica zavapi: • Tatko, tatko, progutao sam malo vode! Piroćanac će na to: • Gutaj sine, sve je to tatko platio!
#1508 od 28.03.2015 : Cigani
Došao Ciga iz treće smene kući pa mu se prijebalo. Rekao deci da izađu na ulicu da se igraju, a on legao na Milevu. Međutim, padne kiša i eto ti dece na vratima, zateknu ih na gomili! • Au tato, pa šta radiš to? Ciga zatečen: • Pa deco, vidite da pumpam majku. • Au tato, pa ne radiš ti to dobro. Komšija Jašar kad dođe, on pumpa, pumpa, pa lizne ventil da vidi da ne ispušta.
#1735 od 03.06.2015 : Svaštara
• Kolege se na Vas žale da se ponašate u firmi kao da ste sam Bog! • Pa, ... ja to i jesam! • A kako ste došli do toga? • Jednostavno, ... kada sam počeo da mu se molim, shvatio sam da pričam sam sa sobom.
#2277 od 06.12.2015 : Svaštara
Neki čovek ubio svoju ženu i došao na sud. Sudija: • Vi niste normalni, osuđujem vas na 40 godina strogog zatvora! Čovek će na to: • Au Bog te ..., k'o da sam tvoju ubio ...
#115 od 15.03.2013 : Životinje
Lete dva komarca iznad pijanog čoveka. Kaže prvi: • Ajde, ujedi ga! Na to će drugi: • Ne, hvala, ne pijem dok vozim!
#3376 od 06.02.2020 : Svaštara
Naučnici su rešili da naprave jedan socijalni eksperiment. Izabrali su dva pusta ostrva. Na jednom ostrvu su naselili 25 muškaraca i jednu ženu, a na drugom 25 žena i jednog muškarca. Posle tri meseca rešili su da vide rezultate. Prvo su otišli na ostrvo sa 25 muškaraca i jednom ženom. Ostrvo je bilo sređeno, prelepe brvnare, putevi, kanalizacija, vodovod. U centru sela tron, a na njemu sedi žena i viče: • Milenkooo! Dolazi ovamo! Kojim peskom posipaš tu stazu? • Žutim! • A, šta sam ja rekla? • Crvenim ... • Tako je Milenko! Crvenim! Ček da vidim, koji si na spisku ... peti ... eee, sad ćeš da budeš dvadeset i peti, za kaznu! Ajd' sad nazad na posao! Naučnici su seli u čamce i krenuli ka ostrvu na kojem je 25 žena i jedan muškarac ... Ostrvo je bilo u totalnom haosu! Blato i prljavština, napola srušene kuće, na sred sela palma, na njoj muškarac, a pod palmom žene stoje i viču: • Vasoooo! Silazi! Prošlo je pet minuta!
#3058 od 15.09.2017 : Aforizmi i grafiti
Ja nikada ne koristim žmigavac, ... šta je koga briga kuda ja idem!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo