dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Lego kockica

#994 od 31.12.2014 : Pitalice
Kako se zove Branko Kockica kada legne? • Lego kockica.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3242 od 21.04.2018 : Bračni
• Draga, šta ima za ručak? • IKEA sendvič! • Kakav je to ... ? • Svi sastojci su u frižideru, samo ga sastavi!
#1994 od 19.08.2015 : Bračni
Čovek koji je inače vrlo nesrećan u braku, vraća se kući potpuno pijan. Žena mu otvara vrata: • Dakle - zamuckuje on i petlja jezikom - Ja zaista nemam sreće ... • Kako to? - pita ga žena. • Cele noći sam pio da te zaboravim, a sada te vidim duplo!
#275 od 11.06.2013 : Mujo i Haso
Polaže Mujo u Sarajevu vozački. U toku vožnje pita njega instruktor, misleći na brzinu: • Mujo s kojom ideš trenutno? • Ne znaš ti nju ona je iz Doboja!
#291 od 26.06.2013 : Piroćanci
Dolazi Piroćanac kući i zatekne ženu u krevetu sa komšijom. Istog trenutka uzme pušku i ubije ih oboje. Posle nekog vremena sude Piroćancu. Kaže mu sudija: • Pa dobro, razumem da nisi mogao da oprostiš prevaru, ali što ubi ljude? • To što me žena prevarila, to bih i oprostio, 'al što klima bila na trojku, to ne mogu da oprostim.
#1282 od 16.02.2015 : Svaštara
Indijanski poglavica Dva Pera šeta kroz logor i zagleda mlade Indijanke. Konačno odabere jednu skvo, odvede je u svoj vigvam i 'odradi posao'. Kada je završio, ponosno joj reče: • Ako ti se nešto dogodi za devet meseci, znaj da ti je to poklon od poglavice Dva Pera. Odgovara njemu Indijanka: • Ako počne nešto da te pecka za nekoliko dana, znaj da ti je to od 'TRIPERA'.
#533 od 05.11.2014 : Policajci
Zaustavi policajac pijanca i pita ga: • Gde ste pošli u ovo doba noći. • Idem na predavanje. • Ko sad drži predavanja. • Moja žena.
#443 od 18.06.2014 : Doktori
Došao pacijent kod doktora i pita: • Imate li nešto protiv kašlja doktore? A doktor mu odgovara: • Ne, nemam ništa protiv. Slobodno kašljite.
#1436 od 14.03.2015 : Svaštara
Na ulazu u restoran stoji natpis: • Jela sa pečurkama naplaćujemo unapred.
#127 od 15.03.2013 : Piroćanci
Vraća se Piroćanac iz inostranstva i u ruci ima samo kavez sa papagajem. Stiže na carinu: • Šta imate za carinu? – pita carinik. • Ništa, samo papagaja. • I on se carini. • Papagaj? Kako? Koliko? • Deset dinara živ, 5 dinara mrtav. Gleda Piroćanac carinika, pa papagaja, pa carinika, kad će na to papagaj: • Jovo, Jovo, nemoj da se zajebavaš za 5 dinara!
#1444 od 15.03.2015 : Bračni
Svađaju se u kolima Mujo i Fata u povratku iz grada. Naiđu na dve svinje. Mujo će besno: • Fato, je l' ti ono rodbina?! A Fata će na to: • Jeste, jeste, ... svekar i svekrva!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo