pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pomešali mi se organi

#125 od 15.03.2013 : Cigani
Vraća se Ciga od doktora i pita ga žena: • Šta je bilo Cigo, šta ti je? • Ma ćuti, pomešali mi se organi! • Kako bre!?! • Otišla mi jetra u kurac!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1019 od 03.01.2015 : Mujo i Haso
Sedi Mujo za stolom i pita: • Fato, šta je to: Šest nogu, dve vise, dve glave isto misle? • Da nije zagonetka!? • Jest Fato, zagonetka, reci odgovor. • Odgovor. • Joj glupe žene, odgovor na pitanje? • Koje pitanje? • Šest nogu, dve vise, dve glave isto misle? • A to ... Mujo na magarcu.
#1112 od 17.01.2015 : Policajci
• Kolega, s kim ste se sudarili? - upita policajac kolegu policajca koji se, posle saobraćajke, pijan teturao pored razlupanog službenog vozila. • Nemam pojma s kim, pobegao je, dole ... niz provaliju.
#2298 od 17.12.2015 : Lala i Sosa
Pitali Lalu šta voli više Božić ili seks. A on će: • Ta Božić, dolazi češće!
#2866 od 02.12.2016 : Lala i Sosa
Posvađali se Lala i Sosa baš dobro. Lala poče da preže konje u kola, da ide u grad. Sosa se vrpolji, pa ga pita: • O`š povesti i mene? • Mani me se, neću! • Ta, povezi me, makar u šaragama ... • Luda ženo, neću. I tako, ... pođe ti on, kad ispred grada zaduva jaka Košava, poče kiša, munje sevaju, i Lala se skloni pod neko drvo. Utom lupi grom u šarage. Lala baci kapu na zemlju i reče: • A lepo me molila da je povedem!
#2829 od 02.11.2016 : Plavuše
Mladić izašao sa plavušom, ... Konobar kaže: • Izvolite! • Ja ću sok od kole! - poruči plavuša. • Meni šamar da zapamtim kada sam izašao sa njom! - skrušeno će mladić.
#1934 od 25.07.2015 : Svaštara
Priđe momak zgodnoj, starijoj plavuši: • Da li si udata? • Da, udata sam za jednog lekara! Momak je ponovo pita: • A da li je tvoj lekar bogat? • Pa ne misliš valjda da sam se udala zbog zdravstvenih problema?
#1876 od 11.07.2015 : Svaštara
Zamišljam tebe i sebe daleko od svih, čuje se cvrkut ptica, šum topola, oseća se miris pokošene trave, Sunce prži naša znojna tela ... a mi ... kopamo kukuruz.
#3195 od 05.03.2018 : Pitalice
Zašto muške bebe više plaču kad se rađaju? • Zato što znaju da će proći još mnogo vremena dok ponovo ne vide pičku.
#2183 od 16.11.2015 : Bračni
Hodala sam ulicom kad me je zaustavila izrazito neuredna žena, zapuštena i smrdljiva, zatražila je da joj dam nešto sitnine za hranu ... Izvadila sam novčanik i iz njega 500 dinara i pitala je: • Ako ti dam ovaj novac hoćeš li kupti vino umesto večere? • Ne, davno sam prestala piti - odgovorila mi je beskućnica. • Hoćeš li otići u šoping umesto da kupiš hranu? - upitala sam je. • Ne, ne gubim vreme po kupovinama - rekla je beskućnica - Vreme koristim u nastojanju da ostanem živa. • Hoćeš li potrošiti novac u frizerskom salonu umesto na hranu? - pitala sam. • Jeste li vi ludi? - odgovorila je beskućnica - Nisam bila kod frizera već 20 godina! • Dobro - odgovorila sam. Neću vam dati novac, umesto toga vodim vas večeras na večeru sa mojim mužem. Beskućnica je bila šokirana: • Neće li se vaš muž ljutiti na vas zbog toga? Znam da sam prljava, a verovatno i užasno smrdim. • Nema problema – odgovorila sam - Važno je da moj muž vidi kako izgleda žena kad odustane od šopinga, frizerskog salona i vina ...
#2627 od 14.06.2016 : Aforizmi i grafiti
Ako žena cveta od sreće, znaj da ima dobrog baštovana.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo