dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Beograd na vodi

#728 od 27.11.2014 : Pitalice
Kako se na arapskom kaže: 'kurac na biciklu'? • 'Beograd na vodi'.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3303 od 26.12.2018 : Plavuše
Plavuša, a uz to i devica, kaže vibratoru: • Nemoj da se treseš, i meni je prvi put.
#2283 od 10.12.2015 : Perica
Perica: • Tata, gori jelka! Tata: • Sine, ne kaže se gori jelka, već sija jelka! Perica: • Tata, sijaju zavese!
#1026 od 05.01.2015 : Mujo i Haso
Utrči Haso u kafić: • Mujo! Neko ti je ukrao auto! • Jesi li video ko je to bio? • Ne, ali zapisao sam registraciju.
#868 od 16.12.2014 : Svaštara
Bračni par gleda televiziju. Upravo počinje dokumentarac o glodarima, tad muž zavapi: • Pobogu ženo, nećemo valjda gledati ove pacove? • Pacove? To ti je dokumentarac o glodarima! • Glodari, pacovi, miševi ... Sve je to isto, zar ne misliš da su svi jednako odvratni? • Naravno, mišiću moj!
#2502 od 27.03.2016 : Aforizmi i grafiti
Ako vam treba neka roze majca - donesite belu, pa da vam moja žena opere.
#2483 od 27.03.2016 : Svaštara
• Zdravo, hoćemo li na kafu? • Ajde, idemo ... • Dobar dan, izvolite ... • Ja ću veliko tamno, točeno! • I ja isto ...
#3371 od 01.02.2020 : Policajci
Zaustavi pandur čoveka i kaže: • Dokumenta, molim! Ovaj mu da dokumenta, pandur ih gleda, prevrće i na kraju ga pita: • Gospodine, a šta ste vi po zanimanju? Ovaj kaže: • Biohemičar. A pandur ga na to upita: • Pa, dobro, a šta ste sada?
#1865 od 07.07.2015 : Doktori
Dođe čovek pred svetog Petra i umire od smeha: • Što se smeješ, čoveče? - upita ga sveti Petar. • Kako da se ne smejem, oni dole me još uvek operišu!
#3045 od 01.08.2017 : Svaštara
Trči Milojko ulicom sa makazama u ruci i sretne ga Radojko, pa ga pita šta se dešava, a on mu odgovara: • Žurim u bolnicu. Tašti mi život visi o koncu!
#3406 od 05.10.2023 : Aforizmi i grafiti
Stranci ne razumeju da letva, zemlja, patos i beton nisu građevinski materijal, već faze pijanstva.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo