pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA CENOMANIJA BLOG VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Pisaćeš drugom rukom

#2546 od 27.04.2016 : Perica
Učiteljica upozorava đake da će sutra biti pismeni zadatak iz matematike, da niko ne sme da izostane, da nikakva lekarska i druga opravdanja neće pomoći. Perica pažljivo sasluša i pita: • A šta ako budem iscrpljen od seksa? • Ništa, Perice, pisaćeš drugom rukom - odgovori učiteljica.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#259 od 08.06.2013 : Pitalice
Zašto sveštenici ne koriste kondome? • Zato što mali dečaci ne mogu da zatrudne.
#2151 od 05.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Kakve sam sreće, meni bi i da sam matičar, svaka rekla NE!
#2052 od 18.09.2015 : Bračni
Žena kaže mužu: • Biraj, fudbal ili ja!? Muž je upita: • Mogu li da ti odgovorim za 90 minuta?
#1239 od 07.02.2015 : Svaštara
Idu dve palačinke putem. Jedna ide napred, a druga za njom. Prva palačinka kaže onoj drugoj: • Hajde, požuri malo! Ova joj odgovori: • Ne mogu, žuljaju me orasi!
#3313 od 25.02.2019 : Crnogorci
Vode ljubav Crnogorac i Crnogorka i tek mu ona u jednom trenutku kaže: • Dragi, nemoj u mene, plodni su mi dani. A on će: • A, no đe ću, jado, u sebe?
#2674 od 15.07.2016 : Bračni
Gleda muž ženu i kaže: • Idi uzmi toalet papir i briši se između sisa! Žena ga u čudu pogleda ... • Šta me gledaš? Možda će ti i sise porasti kao i guzica!
#113 od 15.03.2013 : Zemunci
Pita učiteljica đaka Zemunca: • Koliko je pet minus tri? Zemunac ćuti, nema pojma. • Dobro – smireno će učiteljica – imaš pet jabuka, i neko ti uzme tri, koliko ti jabuka ostane? • Šta da mi uzme?!
#2987 od 05.03.2017 : Bračni
Negde na ulici, razgovaraju muž i žena. Žena kaže: • Majke ti, pogledaj onu pijanduru! • A, ko ti je taj? - upita muž. • Pre jedno deset godina me je zaprosio i odbila sam ga. • O Bože, pa on još slavi! - odbrusi muž.
#1801 od 18.06.2015 : Bračni
Nalaze se dve prijateljice na jutarnjoj kafi: • Nešto si besna ... • Ma pusti me molim te. Vratio mi se sinoć muž sa službenog puta. • I šta, ... nije ti ništa kupio!?!? • Ma nije to, kupio je. Nego onako umoran i znojav ode da se istušira i ostane mu poslovni mobilni na stočiću u sobi. On taj mobilni čuva kao oči u glavi i ne dozvoljava nikome da ga dira. ... I ja uzmem da vidim koga ima u kontaktima. • Iii ??? • A mož' misliti, nađem stavku ... BESPLATAN SEX ... • I, ... jesi l' nazvala? • Pa, normalno da jesam. • I ko ti se javio? • Pa niko. • Kako niko? • Pa lepo, zazvonio je moj mobilni, ... KONJINA JEDNA KONJSKA ...
#3105 od 12.11.2017 : Policajci
• Halo, policija, moj komšija valja travu! • A koliko je paketić? • Hiljadarka. • Skupo, ne kupuj od njega!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo