pošalji vicpostavi oglasmoj nalogprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Ovde je samo potpis

#265 od 09.06.2013 : Perica
Dođe Perica na ispit i izvlači pitanja. Kad ono, prvo pitanje ne zna, drugo isto ne zna, a treće prvi put čuje. Iznerviran, profesor mu upiše u indeks "majmun". Perica vidi šta je ovaj napisao i kaže mu: • Profesore, pa ovde je samo potpis, nema ocene?
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1900 od 21.07.2015 : Pitalice
Šta je to peh? • To je kad posadiš pet hektara duvana, bude odlična berba, a žena popuši komšijin.
#3234 od 13.04.2018 : Svaštara
Voze se majka i malo dete autobusom. Čovek koji je sedeo iza njih, poče da se igra s detetom, a ono ga ujede. Majka poče da viče na dete, a čovek da ga brani, jer je malo. Na to će majka: • Prst tamo, prst vamo, pa posle kod kuće neće da jede!
#681 od 19.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Političari nisu krivi što je narod bez posla. Narod je kriv što su ti političari na poslu.
#576 od 09.11.2014 : Životinje
Šta je gore od žirafe koja ima upalu grla? • Stonoga koja ima ravne tabane.
#2365 od 16.01.2016 : Aforizmi i grafiti
U dilemi sam ... da li sa obijem banku, ili da osnujem stranku ...?
#2402 od 04.02.2016 : Svaštara
• Jesi li rekla mami kuda ideš i s kim ćeš biti? - pita momak devojku grleći je u parku. • Nisam. Moja mama nije radoznala žena, ali za razliku od nje, muž mi je baš ljubomoran.
#169 od 17.03.2013 : Plavuše
Plavuša se zaposlila kao učiteljica u osnovnoj školi. Prvi put kada je vodila decu na čas fizičkog vaspitanja, primetila je da se sva deca igraju zajedno, osim jednog dečaka koji je stajao po strani potpuno sam. Prišla mu je i pitala ga da li je sve u redu, na šta joj je dečak odgovorio da jeste. Nakon nekog vremena primetila je da dečak još uvek stoji sam. Ponovo mu je prišla i pitala ga: • Hoćeš li da ja budem tvoja prijateljica? • Može! - reče dečak. • Dobro, onda mi reci zašto se svi igraju, a ti ovde stojiš sam? • Ja sam golman - reče dečak.
#2693 od 26.07.2016 : Perica
Kaze Perica tati: • Tata, danas kada je učiteljica u školi postavila pitanje jedini sam ja digao ruku! • Koje je pitanje bilo? • Ko je razbio prozor!
#2429 od 22.02.2016 : Svaštara
• Je l' slaviš Dan zaljubljenih? • Ne slavim brate, ja sam Srbin, slavim Svetog Trifuna! A ti? • Ni ja isto ništa ne jebem!
#690 od 19.11.2014 : Piroćanci
Leže dve bebe Piroćanke, pa pita jedna beba onu drugu: • Bebo, spavaš li? • Ne. • A šta radiš? • Jedem keks. • Daj i meni malo. • A, spavam, spavam, ...
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo