dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Onda si mađioničar

#2820 od 28.10.2016 : Perica
Učiteljica uči đake šta je to lopov. Pita ona Pericu: • Perice, šta sam ja ako ti zavučem ruku u džep i izvučem pet dinara? A Perica će na to: • Pa, ... mađioničar!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1304 od 20.02.2015 : Aforizmi i grafiti
Kasni vojnik na postrojavanje pa trčeći staje u vrstu. Kad ga je video, komandir, besan ko ris viče: • Vojniče, zašto kasniš? • Prase! • Kakvo, bre, prase? • Slonče! • Kakvo prase? Kakvo slonče? U tom trenutku javlja se drugi vojnik, pa kaže: • Da Vam objasnim gospodine komandire. Znate, ... on je iz Niša ... • Pa dobro, iz Niša je, ali šta mu znače to prase i to slonče? • Prase, to znači: prao se! • Aha! A slonče? • Pa, sa lončetom!
#2133 od 29.10.2015 : Perica
Pita otac Pericu: • Sine, jesi li popravio onu jedinicu iz matematike? • Nisam tata, dnevnik je ostao kod učitelja.
#2552 od 01.05.2016 : Aforizmi i grafiti
Ne trči sine za svakom suknjom, u Škotskoj si.
#1109 od 16.01.2015 : Policajci
Čovek se napio i legao na sred parkinga. Naiđe policajac i pita ga: • Šta radiš tu? • Zar ne vidiš da sam se parkirao? • Pa, nisi ti auto. • Baš me briga, ... nisi ni ti pauk.
#2510 od 27.03.2016 : Perica
Pita Perica nastavnicu srpskog jezika: • Da li se pravilno kaže: nezaposlen ili nije član nijedne stranke?
#1679 od 28.04.2015 : Svaštara
• Juče sam čestitala rođendan svekrvi: Želim Vam sve ono što Vi želite meni, ali dvaput više! - Ne znam zašto se namrštila ... !?
#520 od 31.10.2014 : Mujo i Haso
Kupio Mujo burek za poneti. Samo što ga je probao vrati se u buregdžinicu i upita buregdžiju: • Je li, bolan, gde ti držiš meso? Ovaj ga zbunjeno pogleda i odgovori: • U frižideru, a gde bi drugo ... Mujo će na to: • Pa stavi malo i u burek, matere ti ...
#227 od 02.04.2013 : Crni humor
Šta radi beba narkoman u ćošku? • Igla se.
#2759 od 05.09.2016 : Pitalice
Šta je to `Šumadijski stereo`? • Kad Milojko skine jednu čarapu i baci je na jednu stranu, zatim skine drugu čarapu i baci je na drugu stranu, pa se čarape `čuju` i sa jedne i sa druge strane.
#776 od 04.12.2014 : Pitalice
Šta da radite u pustinji kad je ispred vas lav, iza vas jaguar, a imate samo jedan metak na raspolaganju? • Ubijete lava i pobegnete jaguarom.
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo