dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Neće ni on

#538 od 05.11.2014 : Perica
Mama: • Sine, zašto se više ne družiš sa onim Zvonkom? Perica: • Pa, da li bi se ti družila sa nekim ko pije, puši i drogira se? Mama, sva ponosna na sina: • Naravno da ne. Perica: • Vidiš, neće ni on!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#472 od 16.09.2014 : Svaštara
Kada ti žena kaže: • Ispravi me ako grešim. Ti ćuti, ne ispravljaj ništa! To je zamka!
#881 od 18.12.2014 : Cigani
Polagao Ciga vozački, instruktor pokaže Cigi znak STOP i pita Cigu kakav je to znak? A Ciga će njemu: • Aluminijski, gazda, aluminijski.
#2452 od 10.03.2016 : Svaštara
Mladić uzbuđeno priča majci kako se napokon zaljubio i planira da se venča. Reče: • Sutra ću dovest tri žene kući, a ti pokušaj da pogodiš koju ću oženiti. Majka se složi sa tim planom. Sledećeg dana on stvarno dovede tri prelepe devojke i reče im da sednu na kauč da svi zajedno malo porazgovaraju ... Nakon toga upita: • U redu, mama, pogodi koju ću ženiti! • Onu u sredini - odgovori ona bez oklevanja. • Neverovatno! Kako si znala? - upita on. • Ona mi se ne sviđa - odgovori majka.
#3018 od 08.06.2017 : Pitalice
Šta se dobije kada se spoje četiri sveštenika? • POP GRUPA!
#1729 od 03.06.2015 : Crni humor
Razgovaraju dve flaše piva, pa jedna kaže: • Ma, 'ajmo večeras kod mene, imam praznu gajbu!
#2840 od 11.11.2016 : Životinje
Dođe orao u kafanu, napije se i ne može više da poleti, pa kaže: • Šta je ovo ljudi, kao da sam kopao a ne orao?!
#2036 od 10.09.2015 : Pitalice
Koja je sličnost između fudbalera i košarkaša Srbije? • Ni jedni ni drugi ne znaju da igraju fudbal.
#1054 od 10.01.2015 : Zemunci
Kaže Zemunac frizeru: • Znači, tebra, sa strane i pozadi mi jebi kevu, a ovde gore me ispoštuj.
#2376 od 21.01.2016 : Aforizmi i grafiti
Kada me je devojka ostavila, hteo sam da se ubijem, ali mi žena nije dala.
#2054 od 19.09.2015 : Doktori
Pregleda doktor pacijenta, pa mu kaže: • Vaša bolest mi se uopšte ne dopada. Pacijent mu odgovori: • Žao mi je, ali nemam bolju!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo