dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Plakao si

#2802 od 13.10.2016 : Zemunci
Dolazi mali Zemunac kući i naleti na ćaleta: • Što su ti crvene oči? • Duvao sam travu, tata ... • Lažeš pičko, plakao si!
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#1950 od 31.07.2015 : Babe
Išle dve babe ulicom i naišle na šlajm. Prva kaže: • Jao, vidi broš! A druga krene da ga podigne, pa kad se razvukao, kaže: • Nije broš, nego lančić!
#823 od 09.12.2014 : Svaštara
Oduševljena devojka pita dečka: • Da li je istina da radiš za televiziju? • Da, ostale su mi još četiri rate.
#1984 od 16.08.2015 : Svaštara
Zaljubljeni mladi par sedi uveče na klupi u parku i gleda u zvezde. On je upita: • Da ti pokažem velikog medveda? • Nemoj, naići će neko!
#478 od 16.09.2014 : Životinje
Brsti ogroman matori los lišće sa žbunja, a zeka ga začuđeno gleda. • Šta ti nije jasno zeko? • Nije mi jasno kako nekom sa tolikim mudima mogu izrasti toliki rogovi!
#3318 od 03.03.2019 : Cigani
Kaže mali Ciga ocu: • Tata, treba mi sto dinara. Na to će tata Ciga: • Treba ti, sine, treba ti ...
#3419 od 13.08.2026 : Aforizmi i grafiti
U Srbiji uveden novi zakon u oblasti zdravstva, ... od sada za vreme porođaja, osim muževa, u porodilištima mogu da budu prisutni i očevi.
#618 od 12.11.2014 : Aforizmi i grafiti
Najnovije istraživanje kaže, da žene koje imaju neki kilogram viška, žive mnogo duže od muškarca koji im je to rekao.
#1570 od 07.04.2015 : Plavuše
Pričaju dve plavuše. Prva kaže: • Doktor mi je rekao da narednih par nedelja živim samo na jabukama. Druga kaže: • A što ako padneš?
#3214 od 24.03.2018 : Bračni
Doktor pita Milorada: • Pa, Milorade, ... kako Vam je u braku? • Super doktore, imamo seks dva puta nedeljno, ... ona petkom, a ja utorkom!
#2151 od 05.11.2015 : Aforizmi i grafiti
Kakve sam sreće, meni bi i da sam matičar, svaka rekla NE!
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati
Moja Knjižara Online
Mali kuhinjski aparati

Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.

LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo