Nama se nije kakilo

#2807 od 18.10.2016 : Perica
Mali Perica zakasnio kući, pa ga dočekala zabrinuta majka:
• Gde si bio, sine, do sada?
• Bio sam sa Maricom u parku.
• A što si tamo radio?
• Znaš, mama, mi smo sedeli na klupi. Onda su na drugu klupu došli dvoje i počeli da se ljube, pa smo i Marica i ja počeli da se ljubimo.
• I onda?
• Onda je čika onoj teti skinuo bluzu i počeo da joj ljubi cice, pa smo to uradili i Marica i ja. Zatim joj je digaoo suknju i skinuo gaćice, pa smo isto uradili Marica i ja.
• I što je onda bilo? - upita već zaprepašćena majka.
• Paaa, onda su njih dvoje otišli u grmlje, ... a mi smo se obukli i došli kući, jer nam se nije kakilo!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 40 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#3168 od 06.02.2018 : Aforizmi i grafiti
Kupiću ti digitron da više ne računaš na mene!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 70 Ocena: 
#3096 od 03.11.2017 : Oglasi
Noćas na splavu `Lude noći` izgubljen jedan mali spermatozoid. Poštenoj nalazačici želim redovan ciklus!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 77 Ocena: 
#2110 od 19.10.2015 : Piroćanci
Prolazi Piroćanac nekom opasnom, mračnom ulicom, sretnu ga trojica mangupa i zatraže mu novac, a on ne da. Izbi tuča, biju se oni pola sata i jedva savladaju Piroćanca, uzmu mu novčanik a u njemu samo 5 dinara! Kaže prvi mangup drugom:
• Uuuu, da je ovaj imao 10 dinara u novčaniku, razbio bi nas!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 39 Ocena: 
#792 od 05.12.2014 : Svaštara
• Kako je juče završila tvoja svađa sa ženom?
• Dopuzala je do mene na kolenima.
• Nemoguće! I šta je rekla?
• Rekla je: Izlazi ispod kreveta da ti ja ne dođem tamo!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 27 Ocena: 
#1500 od 26.03.2015 : Crni humor
Otišle 2 muve u restoran. Dođe kelner i pita šta će da uzmu za jelo. Jedna muva naruči govno s lukom, a druga samo govno. Pita sad ova što je uzela govno s lukom drugu muvu:
• Je li bre, što nisi uzela i luk uz govno?
• Jes' pa da mi smrdi iz usta ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 87 Ocena: 
#818 od 08.12.2014 : Mujo i Haso
Sede Mujo i Fata na kauču i gledaju televiziju, a Fata stalno gleda Muju iz profila. Muji malo čudno, al’ ništa ne pita, kad se oglasi Fata:
• A je l’, bolan Mujo, što ti imaš tako vel’ke trepavice?
Mujo slegne ramenima i odgovori:
• Rekla mi mater da je to zato što sam puno plak’o k’o mali!
Fata klime i promrmlja sebi u bradu:
• Eh, da si bar puno piškio ...
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
#2215 od 23.11.2015 : Perica
Pita učiteljica Pericu:
• Perice, šta je to zebra?
• To je konj koji navija za Partizan.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 28 Ocena: 
#622 od 13.11.2014 : Zemunci
Kako Zemunac dresira psa?
• Sedi, brate, ispoštuj me.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 41 Ocena: 
#2939 od 24.01.2017 : Pitalice
Kakva je razlika između žene i teroriste?
• Sa teroristom su pregovori mogući!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 99 Ocena: 
#2362 od 16.01.2016 : Crnogorci
Pričaju dva starija Crnogorca:
• Kako ti je u penziji?
• Ma, bez veze, ... isto radim, a manja plata.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 53 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.