dopuni računcenovnikmoje transakcijeoglasi koje pratimmoji oglasipostavi oglasprijava / registracija
POČETNA STRANA MALI OGLASI CENOMANIJA BLOG AKCIJSKI KATALOZI KUHINJA VICOTEKA KONTAKT
NAJNOVIJI VICEVI NAJBOLJE OCENJENI SA NAJVIŠE GLASOVA POŠALJI VIC MOJI VICEVI

Da li anđeli lete?

#524 od 03.11.2014 : Perica
Perica pita mamu: • Mama, da li anđeli lete? • Da sine, lete, lete anđeli. • Mama, juče je tata rekao služavki da je anđeo. Da li i ona leti? • Da, da, sutra ujutru.
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2265 od 03.11.2015 : Svaštara
Stari trgovac oženio mladu devojku. Prijatelj ga pita kako mu je u braku? • Roba je prvoklasna, samo je ambalaža strašno skupa.
#2141 od 01.11.2015 : Crnogorci
Crnogorac razgovara sa ocem i kaže: • Ja sam rešio da napustim fakultet za elektrotehniku, dosta je bilo ovih 10 godina, prelazim na medicinu. Otac mu odgovara: • Ti kako hoćeš, ja i deda ostajemo!
#2273 od 05.12.2015 : Mujo i Haso
Kako Mujo psuje svom sinu mater? Kad sin ima 10 godina: • Jebem ti mater! Kad sin ima 20 godina: • Jebaću ti mater! Kad sin ima 30 godina: • Jebo sam ti mater! Kad sin ima 40 godina: • Jebo ti pas mater!
#2033 od 09.09.2015 : Aforizmi i grafiti
Na pitanje "Kako je moguće da si ti sama?" odgovaram pitanjem "Kako je moguće da ti nisi?"
#2866 od 02.12.2016 : Lala i Sosa
Posvađali se Lala i Sosa baš dobro. Lala poče da preže konje u kola, da ide u grad. Sosa se vrpolji, pa ga pita: • O`š povesti i mene? • Mani me se, neću! • Ta, povezi me, makar u šaragama ... • Luda ženo, neću. I tako, ... pođe ti on, kad ispred grada zaduva jaka Košava, poče kiša, munje sevaju, i Lala se skloni pod neko drvo. Utom lupi grom u šarage. Lala baci kapu na zemlju i reče: • A lepo me molila da je povedem!
#1188 od 30.01.2015 : Svaštara
Subota je, opekla podnevna žega. Čovek ide pustinjom, naiđe na beduina i upita ga: • Znate li najbrži put da stignem do najbližeg sela? Ovaj mu odgovori: • Ideš pravo i u utorak skreneš desno.
#2994 od 12.03.2017 : Aforizmi i grafiti
Sećas se kada smo bili deca, kada smo se vozili u automobilu, i kad sam ja izbacio guzicu kroz prozor, a ti glavu, i svi su mislili da smo blizanci!
#337 od 19.08.2013 : Oglasi
Prodajem kuću u epicentru!
#1936 od 27.07.2015 : Aforizmi i grafiti
Ima toliko ljudi na svetu koji ovce nisu ni videli, ali ih ništa ne sprečava da se ponašaju kao čobani.
#2550 od 29.04.2016 : Životinje
Ulazi u kafanu crnac sa ogromnim papagajem na ramenu: • Gde si nabavio to čudo? - upita ga konobar. • U Africi, ima ih na milione - odgovori papagaj.
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
Oglasni prostor 1
Oglasni prostor 2
Oglasni prostor 3
LISICA.RS » PRIDRUŽITE NAM SE NA FEJSBUKU :
MALI OGLASI
CENOMANIJA
BLOG
AKCIJSKI KATALOZI
KUHINJA
Najnoviji recepti
Najbolji recepti
Pošalji recept
Predjela
Jela i prilozi
Pekarski proizvodi
Deserti
Pića
Zimnice
VICOTEKA
KONTAKT
Kontakt
O nama
Marketing
Politika privatnosti
Prava i obaveze
Copyright © 2012 - 2026 by Network IT doo. All rights reserved.
Developed by Network IT doo