Prodajem ključeve od tuđih stanova

#575 od 09.11.2014 : Oglasi
Prodajem ključeve od tuđih stanova.
Šifra: Podstanar.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 31 Ocena: 
Slučajan izbor iz VICOTEKE
#2750 od 03.09.2016 : Aforizmi i grafiti
Ko se oženi zbog sisa, obično se razvodi zbog rogova!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 47 Ocena: 
#3285 od 26.10.2018 : Pitalice
Čemu služi prijatelj?
• Kad ti je loš dan, odeš kod prijatelja, pa pokvariš i njemu dan!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 146 Ocena: 
#2894 od 25.12.2016 : Chuck Norris
Chuck Norris je sam sebe držao na krštenju.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 104 Ocena: 
#3286 od 26.10.2018 : Cigani
Dolazi Ciga pacijent kod doktora:
• Doktore, ujela me zmija!
• Gde Vas je ujela?
• Iza kuće.
• Pa, za šta Vas je ujela?
• Za džabe, ništa joj nisam radio.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 249 Ocena: 
#1268 od 13.02.2015 : Svaštara
Overim knjižicu. Odem u Dom zdravlja, predam knjižicu i dok me prozovu - istekne mi overa.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 32 Ocena: 
#655 od 15.11.2014 : Policajci
Pita policajac kolegu u kafani:
• Vidim da ti je čaša prazna, hoćeš još jednu?
• A šta posle da radim sa dve prazne čaše? - odgovori drugi.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 26 Ocena: 
#3376 od 06.02.2020 : Svaštara
Naučnici su rešili da naprave jedan socijalni eksperiment. Izabrali su dva pusta ostrva. Na jednom ostrvu su naselili 25 muškaraca i jednu ženu, a na drugom 25 žena i jednog muškarca. Posle tri meseca rešili su da vide rezultate. Prvo su otišli na ostrvo sa 25 muškaraca i jednom ženom. Ostrvo je bilo sređeno, prelepe brvnare, putevi, kanalizacija, vodovod. U centru sela tron, a na njemu sedi žena i viče:
• Milenkooo! Dolazi ovamo! Kojim peskom posipaš tu stazu?
• Žutim!
• A, šta sam ja rekla?
• Crvenim ...
• Tako je Milenko! Crvenim! Ček da vidim, koji si na spisku ... peti ... eee, sad ćeš da budeš dvadeset i peti, za kaznu! Ajd' sad nazad na posao!
Naučnici su seli u čamce i krenuli ka ostrvu na kojem je 25 žena i jedan muškarac ... Ostrvo je bilo u totalnom haosu! Blato i prljavština, napola srušene kuće, na sred sela palma, na njoj muškarac, a pod palmom žene stoje i viču:
• Vasoooo! Silazi! Prošlo je pet minuta!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 337 Ocena: 
#751 od 02.12.2014 : Aforizmi i grafiti
U meni spava genije, a budala je uvek budna.
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 33 Ocena: 
#3287 od 27.10.2018 : Aforizmi i grafiti
Danas radnici istovaraju neku robu iz kamiona, ja stanem kraj njih i zapalim cigaru, ko ga jebe, ... neka narod misli da sam im šef!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 100 Ocena: 
#2584 od 21.05.2016 : Pitalice
Kako se zove najpoznatiji japanski modni kreator?
• Sašimi Sako!
permalinkPostavio: lisica
Glasova: 65 Ocena: 
MojaKnjizara.RS : Sve za školu i kancelariju
Hausmajstor: 060 731 88 09
Lisica.RS Vicoteka može imati sadržaj koji je neprikladan za određene posetioce ili se određenim posetiocima neće dopasti. Lisica.RS Vicoteka nema za cilj da uvredi bilo koga na nacionalnoj, verskoj ili bilo kojoj drugoj osnovi. Sav sadržaj na Lisica.RS Vicoteki je isključivo zabavnog karaktera. Ni jedna sličnost sa licima i događajima nije zlonamerna.

Posetom Lisica.RS Vicoteke smatramo da ste to učinili svesno, da imate najmanje 18 godina i da prihvatate ove uslove korišćenja.

Ni jedan deo Lisica.RS Vicoteke se ne sme koristiti u nezakonite svrhe, niti za promovisanje istih. Zabranjeno je kopiranje, umnožavanje ili distribucija bilo kod dela sadržaja Lisica.RS Vicoteke bez pismene dozvole.